مهارت داشتن در زبان تخصصی رشته های مدیریت و تجارت الکترونیکی جزو مواردی است که شما را بسیار در کار جلو می‌اندازد. زبان تخصصی دغدغه بسیاری از دانشجویان است. آموزشگاه زبان آیلتس میکس برگزار کننده دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری زبان انگلیسی برای مقاصد مختلف می باشد و این دوره ها را برای دانشجویان و کسانی که به آن نیاز دارند برگزار می کند.

آموزش زبان انگلیسی تخصصی تجاری

زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی لازم برای مدیران ارشد، مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره بین الملل که مدیران عالی سازمان ها و شرکت های بین المللی هستند با آموزش زبان انگلیسی عمومی متفاوت است. به دلیل اینکه مدیران ارشد نیازهای متفاوتی دارند. بیشتر مدیران نیاز به زبان انگلیسی تجاری (تجارت) و آشنایی و یا تسلط به اصلطاحات زبان انگلیسی تجارت هستند. علاوه بر آن مدیران ارشد، زمان محدودی برای یادگیری زبان تجاری دارند. و در برخی از موارد ترجیح می دهند از شرکت در کلاس های عمومی که آنها رو محبور به رفت و آمد و صرف بیشتر زمان بکند خودداری کنند.

زبان تخصصی برای چه رشته های وجود دارد ؟

آکادمی آیلتس میکس برگزار کننده دوره های آنلاین آموزش زبان تخصصی مخصوص رشته های مدیریت و تجارت در کشور میباشد. از آنجایی که مفاهیم زبان تخصصی در زمینه اصول مدیریت بسیار گسترده و وسیع است، هدف از ارائه این آموزش، تقویت و ارتقای مهارت زبان تخصصی فراگیران، صرفا در حوزه تخصصی رشته مدیریت است.

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی تجارت کدام است؟

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی تجارت یا تجاری چیست؟ این سوالی است که بیشتر زبان آموزان از من می پرسیدند. ولیکن کارشناسان این حوزه با قاطعیت نمی توانند بگویند کدام کتاب بهترین است. کتاب های خوب بسیار هستند. و اینکه معمولا کتاب هاب آموزشی زبان انگلیسی مخصوصا کتاب های آموزش زبان انگلیسی تجارت یک سری کتاب ها هستند و یک کتاب به تنهایی نیست. نمی توان گفت بهترین ولی در تصویر بالا محبوب ترین کتاب های زبان انگلیسی تجارت دنیا را می بینید.

کتاب های زیادی برای زبان انگلیسی تجاری Business English تدریس می شود و هر آموزشگاه با آموزشگاه دیگر و هر کشور با کشور دیگر ممکن است متفاوت باشد. تجربه شخصی من دو مجموعه کتاب های مارکت لیدر و بیزنس ریزالت است که در سطوح زبانی مختلف آموزش داده می شود.  مجموعه کتابهای مارکت لیدر برای انتشارات پیرسون، (Pearson) و مجموعه کتاب های بیزنس ریزالت برای انتشارات دانشگاه آکسفورد Oxford University Press و هر دو مجموعه کتاب های بسیار خوب برای تدریس و دوره های زبان انگلیسی تجاری و کسب و کار است. با کمی جستجو در اینترنت می بینید هیچ کارشناسی به طور قطع نگفته است که کدام کتاب ها بهتر است.

علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت آموزش آنلاین آیلتس، تدریس خصوصی آیلتس، آموزش آیلتس و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد میتوانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ – ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵با مشاورین آکادمی آیلتس میکس مطرح نموده و از خدمات مشاوره رایگان آموزشگاه بهره مند شوند.