آیلتس تضمینی، آموزش آیلتس به صورت تضمین شده

 آیلتس تضمینی، آموزش آیلتس به صورت تضمین شده

آیلتس تضمینی و واقعیت ها و شایعات درباره آن موضوع ما در این مقاله از سایت آیلتس میکس میباشد ، امروزه افراد زیادی متقاضی شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی و دوره های آیلتس تضمینی هستند.از آنجایی که امروزه دانستن زبان انگلیسی و اخذ مدرک IELTS به یکی از شروط قطعی در مهاجرت تحصیلی و غیره بدل گشته است.

آیلتس تضمینی، با تدریس خصوصی در ۶ ماه

 پیدا کردن یک آموزشگاه آیلتس خوب کار بسیار دشواری است که بر سر راه افراد علاقه مند و پیگیر آزمون آیلتس قرار دارد. دلیل آن هم تبلیغات زیاد و دروغین برخی موسسات سودجو و متقلب است که متاسفانه افراد زیادی که در دام اینگونه تبلیغات می افتند و دچار خسارت مالی و از همه مهمتر خسارت جبران ناپذیر از دست دادن زمان و شاید فرصت های تحصیلی و شغلی میشوند.

علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس و دوره های آمادگی آیلتس تضمینی و آیلتس در مشهد میتوانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس  ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ با مشاورین آکادمی آیلتس میکس به صورت کاملا رایگان مطرح نمایند.

آیا واقعا نمره آیلتس را می‌توان تضمین کرد؟!

تجربه های زیاد بدست اماده از برگزاری دوره‌های تخصصی آیلتس این اطمینان را به ما داده است که به جرأت بیان کنیم که هیچ راه واقعی، اصولی و اخلاق مدارانه برای تضمین نمره آیلتس وجود ندارد. چه بسا بسیاری از دواطلبان را دیده‌ایم که از نمره بالای رایتینگ خود در آزمون اصلی مطمئن بوده‌اند اما سیستم جدید تصحیح رایتینگ در آزمونهای آیلتس باعث شده گاها حتی ۱ نمره کمتر از نمره مورد انتظار خود را کسب کنند.

 آیلتس تضمینی ، آیلتس بدون آزمون
آیلتس تضمینی ، آیلتس بدون آزمون

در پایان باید خاطر نشان کرد که آیلتس تضمینی دو سو دارد! سوی اول سطح دانش حرفه‌ای مدرس آیلتس و سوی دیگر در واقع فقط شما و سخت کوشی شماست و آیلتس آزمونی که به یک نسبت به هر دوی اینها احتیاج دارد!

هدف دوره آموزش آیلتس تضمینی، اطمینان از موفقیت شما در آزمون نهایی آیلتس، صرف نظر از سطح کنونی دانش زبان انگلیسی شما و همچنین نمره هدف می‌باشد. ما با برنامه‌ای که به صورت اختصاصی برای آموزش آیلتس شما طراحی می‌کنیم در کنار شما خواهیم بود.

آموزش آیلتس تضمینی برای بزرگسالان

از آنجاییکه متقاضیان دوره های آیلتس اغلب افراد بزرگسال و دارای مشغله های متعدد شغلی و تحصیلی میباشند, نمیتوان تنها با طراحی یک سیستم واحد از لحاظ تعداد روز و ساعات آموزشی پاسخگوی تمامی دوستان در جهت نیل به اهدفشان بود.

آموزش آیلتس تضمینی برای بزرگسالان

بنابراین بهترین و مناسب ترین نوع برنامه ریزی آنست که در حالت های متنوعی از بعد زمان طراحی شده باشد. از دوره هایی که بسیار مورد استقبال داوطلبان قرار گرفته اند, دوره های فوق فشرده و دوره های تضمینی آیلتس آکادمی آیلتس میکس میباشد.

آیا میتوان کسب نمره قبولی در آیلتس را تضمین کرد ؟

عناوینی چون آیلتس تضمینی ، خرید مدرک آیلتس ، مدرک آیلتس پولی ، آیلتس بدون آزمون ،  آیلتس تضمینی بدون آزمون اینها عناوینی هستند که افراد سودجو  با هدف به دام انداختن در تبلیغات خود استفاده می کنند.

نکته اول اینکه خیلی از موسسات مدعی برگزاری دوره های آیلتس تضمینی هستند ولی  هزینه این نوع به اصطلاح کلاس های تضمینی آیلتس حداقل ۲ برابر کلاس های غیر تضمینی هستند و از جهتی دیگر تضمینی که از آن حرف زده میشود در واقعیت با شرط و شروط های عجیب  همراه است که میشود گفت تضمینی وجود ندارد.

 از آنجایی که  داشتن تمرکز و آرامش و  نداشتن استرس زیاد در روز آزمون در کنار دانش بالا نقش مهم و موثری در موفقیت در آزمون آیلتس دارد.پس آیلتس تضمینی به هر شکلی ماهیت خارجی نداشته و صرفا جنبه بازاریابی دارد پس بهتر است که فریب این مباحث غیر واقعی را نخورید.

 آیلتس  بدون آزمون به چه معناست ؟ 

 فکر کردن به راه های خنده داری چون گرفتن مدرک آیلتس بدون آزمون و یا با پرداخت پول و از این دست موارد است که بسیار این تفکر سطحی و غیر واقعی است که نیاز به توضیح بیشتر ندارد و باید  از ذهن خود خارج کنید و پول خود را هدر ندهید.

 گرفتن مدرک آیلتس فقط یک راه  دارد و آنهم هر چه سریعتر شروع کردن پروسه آموزش زبان انگلیسی و به دنبال آن شرکت در کلاس های تخصصی آیلتس در آموزشگاه آیلتس دارای رزومه قوی در چند سال اخیر  است همچنین آمادگی کامل و شرکت در آزمون رسمی آیلتس جهت دریافت کارنامه با نمره مطلوبی که مد نظر شما میباشد.

تضمینی بودن آیلتس با آموزش فشرده

تضمینی بودن آیلتس و کسب نمره قبولی در آن تنها با تلاش شما و استفاده از خدمات آموزشی اساتید خوب بدست می‌آید ، بنابراین هدف در هدف گزاری های خود برای قبولی در آزمون نکات زیر را در نظر بگیرید.

  • استفاده از مدرسینی که حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری آموزش زبان انگلیسی باشند
  • همکاری با اساتیدی که سابقه تدریس آیلتس بالایی را دارا میباشند
  • همکاری با اساتیدی که ممتحن آزمون آیلتس بوده اند و در حال همکاری با مراکز برگزاری آزمون آیلتس باشند
  • استفاده از بروز ترین متد آموزش زبان انگلیسی روز دنیا
  • برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس برای مرتفع کردن مشکلات احتمالی
  • برنامه ریزی دقیق
  • تلاش و پشتکار

علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت آموزش آنلاین آیلتس، تدریس خصوصی آیلتس، آموزش آیلتس و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد میتوانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ – ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵با مشاورین آکادمی آیلتس میکس مطرح نموده و از خدمات مشاوره رایگان آموزشگاه بهره مند شوند.