بهترین موسسات آموزشگاهی آیلتس در مشهد

بهترین موسسات آموزشگاهی آیلتس در مشهد

آیلتس میکس در این مقاله شما را بهترین آموزشگاه ها و موسسات تدریس زبان و به طور اختصاصی آیلتس در مشهد آشنا میکند ، ضمن آشنایی با هر موسسه شما میتوانید رزومه کاری آنها را بررسی کرده و بهترین آموزشگاه زبان و آیلتس در مشهد را برای تحصیل و آموزش خود انتخاب کنید.

 

بهترین آموزشگاه آیلتس مشهد کدام است ؟ 

از بین حدود ۶۰ آموزشگاه زبان که در مشهد، از سایر آموزشگاه ها محبوب تر هستند. تنها تعداد اندکی از آن ها در زمینه آزمون آیلتس در مشهد سابقه بالایی دارند. در این میان نیز، با توجه به آمار های گرفته شده از تعداد زبان آموزان موسسه  ها و آموزشگاه های مختلف که در دوره های آیلتس در مشهد مشغول به تحصیل اند و همچنین آمار هایی که سایت های نظرسنجی ارائه می دهند، برای شما لیستی از بهترین آموزشگاه های آیلتس در مشهد را تهیه کردیم.

 

  • آکادمی آیلتس میکس (نخستین مرکز VIP آموزش مهارت های آیلتس در مشهد)

آکادمی زبان های خارجی آیلتس میکس به عنوان نخستین مرکز VIP و تضمینی آموزش خصوصی و عمومی مهارت های آزمون آیلتس و مکالمه زبان انگلیسی و فرانسه فعالیت خود را به تازگی در سطح شهر مشهد (بلوار هاشمیه) آغاز کرده است. اساتید با تجربه، دوره دیده ، کلاسهای VIP پنج نفره، آزمون های سمپل رایگان، فضایی آرام و صمیمی، جلسات مشاوره رایگان و جزوات اختصاصی از جمله ویژگی های منحصر به فرد این مرکز می باشد.

مزایای این مرکز:

  • کلاسهای خصوصی آمادگی آزمون آیلتس و مکالمه زبان انگلیسی در این آکادمی به صورت تضمینی برگزار میشوند.
  • جلسات مشاوره آموزش آیلتس در این مرکز به صورت رایگان است.
  • کلیه آزمون های ماک آیلتس ویژه دانشجویان این مرکز رایگان است.
  • کلیه دانشجویان در این مرکز به صورت آنلاین پشتیبانی می شوند.

آکادمی زبان آیلتس میکس تا کسب نمره دلخواه شما همواره در کنار شماست، جهت برقراری ارتباط با مشاورین آکادمی آیلتس میکس با شماره تماس های ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ ارتباط برقرار نمایید.

آکادمی مهندس مردان (تدریس خصوصی آیلتس در مشهد )

بدون شک یکی از بهترین های آموزش خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس در مشهد اگر به دنبال کلاسهای تضمینی، کم جمعیت، زودبازده، به همراه پشتیبانی آنلاین هستید، قطعا یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. محمدجوادمردان، مدرس بین المللی زبان انگلیسی، دارای گواهینامه بین المللی تدریس از دانشگاه کمبریج انگلستان و دوره دیده موسسه LTi استرالیا میباشد. جهت ورود به وبسایت ایشان تدریس خصوصی آیلتس مشهد را کلیک کنید. کلیه کلاسهای خصوصی آیلتس مهندس مردان بصورت تضمینی در نهایتا شش ماه برگزار میگردند.

تلفن تماس و ارتباط با ایشان: ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ می باشد.

موسسه راه پوییندگان

موسسه بین المللی راه پویندگان فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۸۵ در قالب برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی به ویژه آیلتس آغاز نمود. با شناخته شدن موسسه در میان اساتید و دانشجویان دانشگاه ها و تثبیت نام موسسه در میان قشر فرهیخته و نخبه جامعه به عنوان یک موسسه خوشنام و معتبر، مجموعه تصمیم به گسترش فعالیت های خود گرفت که در این راستا ابتدا زیر ساخت های موسسه (دارنده ایزو کیفیت آموزش از کشور انگلستان) در باب فرهنگ سازمانی، سطح دانش علمی اساتید و پرسنل در دستور کار قرار گرفت.

پس از آن، اخذ مجوزهای لازم و رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه یاددهی و آموزش زبان های خارجی، اخذ مجوزاز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه ارائه مشاوره برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی، و سازمان فنی و حرفه ای برای برگزاری دوره های مرتبط به هتلداری باعث شد تا فعالیت های موسسه شکل متفاوت و متنوعی به خود بگیرد.

آنچه موسسه بین المللی راه پویندگان را متمایز می سازد داشتن کادر قوی علمی، برنامه ریزی دقیق، برخورداری از دانش روز، وجود دپارتمان های تخصصی و بهره مندی از مشاوران و کارکنان متخصص و متعهد است.هدف ما خدمت رسانی مطمئن به مراجعه کنندگان محترم موسسه است. در این راستا، هیات مدیره موسسه از هر پیشنهادی که بتواند باعث ارتقای سطح و تنوع بخشیدن به مجموعه خدمات ارائه شده شود استقبال می کند و آن را مورد برسی قرار میدهد.

دوره های آیلتس در موسسه گاما

موسسه گاما در زمینه تدریس آیلتس از سابقه بسیار خوبی برخورد دار است، در حالیکه تعداد آموزشگاههای و مدرسین که کلاس ها و دوره های آیلتس در مشهد برگزار می کنند بسیار اندک و کمتر از تعداد انگشتهای دست می باشد، و افراد و آموزشگاههای زیادی مدعی برگزاری دوره های آیلتس در مدت زمان کم و تضمینی می باشند در صورتی که مدرس زبان انگلیسی هر چند در تدریس زبان انگلیسی خبره باشند باز با این حال نمی تواند آیلتس را تدریس کنند چون آموزش آیلتس کملا کاری تخصصی و تکنیکال می باشد.

کالج زبان ماهان

کالج زبان ماهان کار خود را در مشهد مقدس از سال ۱۳۸۸ و با هدف ایجاد انقلاب و تفاوت‎ ‎های بنیادین در زمینه آموزش زبان های خارجی و با محوریت زبان انگلیسی به کلیه گروه های سنی آغاز نمود. تلاش شبانه روزی و بی وقفه مسئولان ماهان در جهت ایجاد تفاوتها و نوآوری های چشمگیردر عرصه مهم زبان آموزی، منجر به ایجاد دوره های ویژه و منحصرفردی شد که سابقه‎ ‎تشکیل آنها در هیچ کجای ایران بلکه جهان دیده نشده بود.

موسسه فرهنگی هنری ایرسافام (تست سنتر و برگزار کننده رسمی آزمون)

مرکز آموزش ایرسافام با بهره گیری از مجموعه ای از بهترین مدرسان و منابع آموزشی، فرصت مناسبی برای متقاضیان ایجاد می کند تا با دریافت خدمات آموزشی استاندارد، هر چه سریعتر به اهداف خود دست یابند. دوره های فشرده، آموزش های کارگاهی، خدمات تصحیح Writing، آزمون های آزمایشی، خدمات مشاوره و دوره های آنلاین از جمله خدمات آموزشی موسسه به متقاضیان می باشد

موسسه پاراکس (تست سنتر و برگزار کننده رسمی آزمون)

موسسه آموزشی علوم وفنون پاراکس، مرکز آموزش زبانهای خارجی در سال ۱۳۹۰ راه اندازی و تاسیس گردیده است. مدیران این موسسه بزرگ آموزشی با تجربیات موفق و بیش از ۱۵سال سابقه آموزشی و مدیریتی با هدف بازدهی بالاتر و سرعت بیشتر در فراگیری متقاضیان زبانهای خارجی تحت سیستم های نوین آموزشی، این موسسه را تاسیس نموده اند.

از ابتدای سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت مجوز برگزاری آزمون اصلی آیلتس در مشهد با همکاری موسسه عصر دین و دانش تهران گردیده است و در این زمینه موسسه پاراکس تنها موسسه آموزشی زبان در سطح شهر مشهد می باشد که امکان برگزاری این آزمون را دارد. همچنین با برنامه های تدوین شده و منظم و حضور اساتید مجرب در دوره های آمادگی آزمون آیلتس متقاضیان را برای کسب بهترین نتیجه در این آزمون مهم آماده می سازد

  • آیلتس کلاب

مرکز آموزش های تخصصی زبان IELTS CLUB در مهرماه سال ۱۳۸۸ با تشکیل یکی از تخصصی ترین تیم های آموزش حرفه ای زبان انگلیسی در مشهد آغاز به کار کرد. این مرکز با بیش از ۱۰ سال فعالیت موفق در برگزاری دوره های تخصصی IELTS, TOEFL, GRE در حال حاضر به یکی از برجسته ترین و شناخته شده ترین مراکز تخصصی زبان انگلیسی درشهر مشهد تبدیل شده که عمدتا به ارائه دوره های پیشرفته زبان و آمادگی امتجانات بین المللی می پردازد. این مرکز با دارا بودن یکی از مجرب ترین و حرفه ای ترین گروه های اساتید مشهد تا کنون بیش از ۸۰۰ خروجی نمره بین ۶ تا ۷٫۵ آکادمیک در آزمون آیلتس داشته که سندی بر کیفیت بالای خدمات آموزشی و تخصصی این موسسه بشمار می آید.

علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت آموزش آنلاین آیلتس، تدریس خصوصی آیلتس، آموزش آیلتس و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد میتوانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ – ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵با مشاورین آکادمی آیلتس میکس مطرح نموده و از خدمات مشاوره رایگان آموزشگاه بهره مند شوند.