آکادمی آیلتس میکس، یکی از معتبرترین موسسات آموزش زبان انگلیسی و آیلتس میباشد که کلاس های تدریس خصوصی زبان در مشهد را با روشی خاصی و منحصر به فرد برای هر زبان آموز برگزار میکند.

بهترین و معتبرترین دوره های مکالمه زبان انگلیسی در 30 جلسه

آکادمی آیلتس میکس با فضایی VIP و محیطی آرام و دلپذیر و اساتید مجرب و با سابقه بر آن است تا به کمک فراگیران زبان انگلیسی آمده و تا رسیدن به خواسته ها و نتایج نهایی با ان ها همراه باشد از این رو با کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد با ما همراه باشید.

تدریس زبان انگلیسی در مشهد به صورت خصوصی و دوره های نیمه خصوصی  به صورت VIP با ظرفیت محدود و بازدهی بالا مختص بزرگسالان برگزار می گردد.

در این دوره ها با استفاده از جزوات آماده و تهیه شده مناسب رده سنی و شغلی شما عزیزان توسط اساتید مجرب آکادمی آیلتس میکس و بر اساس سر فصل های آموزشی روز دنیا سعی بر این است تا در حداقل زمان ( حداکثر 30 جلسه )، حداکثر بازدهی ایجاد شود.

مزیت های شرکت در کلاس خصوصی زبان انگلیسی مشهد

به طور معمول در دوره های عمومی موسسات زبان به علت جمعیت زیاد زبان آموزان و نرسیدن وقت کافی به هر زبان آموز برای صحبت کردن و همچنین نداشتن وقت کافی و لازم برای تصحیح کردن اشکالات زبان آموزان توسط اساتید و کاهش سرعت آموزش دوره های عمومی بازدهی لازم و کافی برای فراگیران را ندارد. و فراگیران پس از چند دوره حضور در کلاس های عمومی قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی و درک فیلم های انگلیسی نمی باشند.

 • بازدهی سریعتر از آموزشگاه ها
 • کلاس های تضمینی و زودبازده
 • سیستم آموزشی اختصاصی زبان
 • جلسات مشاوره و رفع اشکال
 • ارائه جزوه های مرتبط با دوره
 • یادگیری کاربردی و موثر

بهترین اساتید آیلتس و مکالمه زبان انگلیسی در مشهد

امروزه به دلیل فراگیر شدن آزمون آیلتس تعداد اساتید این زمینه هم رو به افزایش است. معیار اصلی و اساسی برای  انتخاب اساتید در آکادمی آیلتس میکس (جهت آموزش آیلتس) داشتن گواهینامه بین المللی تدریس آیلتس از موسسه Idp، و  به روز بودن دانش اساتید در زمینه آخرین تغییرات ازمون و محتوای آموزش آیلتس می باشد. در آکادمی آیلتس میکس، اساتید این مجموعه هر روزه در تلاش برای بالا بردن سطح دانش خود می باشند تا با بهترین و به روز ترین متد آموزشی ، مناسب ترین خدمات را به فراگیران ارائه دهند.

اساتید دوره تدریس خصوصی زبان مشهد

مهندس مردان:

 • مدرس بین المللی زبان انگلیسی
 • دارای گواهینامه بین المللی تدریس از کالج کمبریج انگلستان
 • استاد دوره دیده ی موسسه IDP استرالیا

استاد تقوی:

 • مدرس بین المللی زبان انگلیسی
 • دارای گواهینامه TESOL از موسسه LTi استرالیا
 • بیش از 14 سال سابقه تدریس در بهترین موسسات زبان مشهد

استاد دهقان:

 • کارشناس ارشد آموزش زبان
 • 14 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی
 • آموزش بدون کتاب و همراه با جزوات اختصاصی

در کلاسهای خصوصی مکالمه زبان انگلیسی آکادمی آیلتس میکس، هیچگونه کتابی تدریس نمیشود، تنها جزوات اختصاصی موسسه که چکیده ای از برترین و به روزترین کتابهای آموزش زبان انگلیسی هستند، آموزش انجام میگردد. این جزوات حاصل سالهای تجربه تیم علمی موسسه به رهبری مهندس مردان و استاد تقوی می باشند.  استفاده از جزوات اختصاصی، به شما کمک میکند تا به جای چندین کتاب تنها یک جزوه چکیده و کوتاه را مطالعه کنید.

جلسات مشاوره و تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی 

جهت ارزیابی دقیق فراگیران به منظور کارایی و اثربخشی بهتر در کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی آزمون آیلتس، جلسات مشاوره رایگان توسط مشاورین مجرب آکادمی آیلتس میکس برگزار می گردد تا فراگیران بهترین بازدهی را طی دوره های آموزشی این موسسه داشته باشند.

هم چنین در این جلسات نوع نیاز فراگیران بررسی و مطابق با نیاز آن ها برنامه آموزشی مناسب توسط اساتید آکادمی آیلتس میکس طراحی و ارائه می شود.

در این جلسات چگونگی برگزاری دقیق کلاسها با توجه به زمان فراگیر و اساتید به همراه مدت زمان مورد نیاز برای ارتقا سطح فراگیر توضیح و ارائه می شود.

سیستم آموزشی اختصاصی ویژه هر زبان آموز

تنها زمانی اثر بخشی یک دوره  قابل مشاهده و تشخیص می باشد که نیازهای آموزشی فراگیران به روشنی تشخیص داده شود و برنامه مناسبی برای برطرف کردن این نیازها طراحی شود ، و سپس این برنامه آموزشی مطابق با برنامه فراگیران و اساتید این مجموعه به درستی اجرا شود و بهترین بازدهی را داشته باشد. از این رو برگزاری جلسات مشاوره و صحبت حضوری با علاقمندان به شرکت در کلاسها قبل از شروع تدریس خصوصی زبان انگلیسی باعث میشود تا پس از بررسی دقیق نقاط ضعف و قوت فراگیران، سیستم آموزشی اختصاصی ویژه آنها و با توجه به توانمندی های ایشان پیشنهاد گردد.

کلاسهای نیمه خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در مشهد

آن دسته از علاقمندان به زبان انگلیسی که علاقمند به شرکت در کلاسهای گروهی هستند میتوانند با شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی زبان انگلیسی از فضای کلاسهایی با ظرفیت تنها 4 نفر و بصورت VIP  بهره مند گردند. جهت اطلاعات بیشتر با تلفن های ۰5138814413 – 09352949765 تماس حاصل نمایند.

برگزاری دوره های مکالمه زبان انگلیسی ویژه نهادها و سازمان ها در مشهد

سازمان ، شرکت ها ونهادهای اجرایی که علاقمند به برگزاری دوره های آموزشی زبان انگلیسی و آمادگی آیلتس ویژه پرسنل خود می باشند میتوانند جهت بهره مندی از برترین کلاسها با حضور بهترین اساتید در کنار جزوات اختصاصی هر نهاد، با تلفن های مرکز تماس حاصل فرمایند.

سایر دوره ها:
( دوره فرمول 1 ) مکالمه فشرده زبان انگلیسی در 6۰ جلسه / دوره های آمادگی آزمون آیلتس بصورت خصوصی و نیمه خصوصی در مشهد / دوره های مقدماتی پیش از آیلتس در 36 جلسه

علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس و دوره های آمادگی و آموزش آنلاین آیلتس تضمینی و آیلتس در مشهد میتوانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس 05138840406 – 09352949765 با مشاورین آکادمی آیلتس میکس به صورت کاملا رایگان مطرح نمایند.

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام منو خواهر چندبار، یعنی چند ترم از تدریس خصوصی زبان انگلیسی آکادمی آیلتس میکس استفاده کردیم، کیفیت کارتون واقعا عالی

دیدگاهتان را بنویسید