ثبت نام در آزمون آیلتس

ثبت نام در آزمون آیلتس

اگر شما می خواهید در آزمون آیلتس ثبت نام کنید نیاز به یک راهنما دارید،آکادمی آیلتس میکس در این مقاله شما عزیزان به یادگیری را به طور کامل با نحوه ثبت نام در آزمون آیلتس و مراحل آن آشنا میکند.

راهنما و مراحل ثبت نام آزمون آیلتس

ثبت نام آزمون آیلتس در ایران نیز مانند بیشتر کشورهای دنیا انجام می‌شود و توسط چندین مؤسسه از جمله دانشگاه‌ها، افراد حرفه‌ای، مقامات اداره مهاجرت و سایر سازمان‌های دولتی و شناخته شده مورد پذیرش است. در ایران این آزمون توسط مؤسسات مختلفی مانند: ایرسافام، عصر دین و دانش و دانشگاه آزاد و… در شهرهای تهران، ساری، شیراز، سمنان، دزفول، رشت، تبریز، کرمانشاه، اصفهان، اهواز، مشهد و همدان با عنوان ثبت نام آزمون آیلتس برگزار می‌شود.

راهنما و مراحل ثبت نام آزمون آیلتس

راهنمای ثبت نام در آزمون آیلتس

مراحل برگزاری آزمون آیلتس

  1.  بعد از تکمیل فرم ثبت نام آزمون آیلتس در سایت شما تائیدیه مربوط به آن را در یافت می‌کنید که در آن تاریخ امتحان مشخص شده است. به شما قبض مربوطه ارسال می شود.
  2.  محل برگزاری آزمون را از قبل شناسایی کنید.
  3. گذرنامه ای را که کپی آن را هنگام ثبت نام با درخواست خود فرستاده اید به همراه داشته باشید. این تنها سند شناسایی شما است که در روز امتحان می‌بایست به همراه داشته باشید و باید در روز امتحان معتبر باشد.  بدون ارائه گذرنامه به جلسه امتحان راه داده نمی‌شوید و اگر گذرنامه خود را تعویض نموده‌اید یا در داده‌های آن تغییری داده‌اید جهت جلوگیری از بروز مشکلات حداکثر تا ۳ روز قبل از برگزاری امتحان می‌بایست این مرکز را مطلع سازید.
  4.  به همراه داشتن تلفن همراه، پیجر، تجهیزات الترونیکی و یا لوازم دیگر از این قبیل در جلسه امتحان ممنوع می‌باشد و ناظر از شما این مهم را طلب می‌کند. مکان خاصی برای تحویل این لوازم از قبل در نظر گرفته شده است. مطمئن شوید که کیف شما شبیه کیف دیگران نیست.
  5.   اگر هر یکی از قوانین و مقررات بالا از طرف شما رعایت نشود، نتایج امتحان شما باطل می‌گردد.  این موضوع شامل تلاش برای رساندن و یا دریافت جواب از دیگران و انواع دیگر تقلب نیز می‌گردد.
  6.  نتایج آزمون ۱۰ الی ۱۲ روز بعد از امتحان اعلام خواهد شد.

 

علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت آموزش آنلاین آیلتس، تدریس خصوصی آیلتس، آموزش آیلتس و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد میتوانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ – ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵با مشاورین آکادمی آیلتس میکس مطرح نموده و از خدمات مشاوره رایگان آموزشگاه بهره مند شوند.