دوره آنلاین تربیت مدرس آیلتس (آیلتس میکس و آیلتس دیلی)

دوره آنلاین تربیت مدرس آیلتس (آیلتس میکس و آیلتس دیلی)

دوره آنلاین تربیت مدرس آیلتس، ویژه اساتید سطح بالاست که در ۸ جلسه و زیرنظر بهترین اساتید آموزش زبان انگلیسی و آیلتس کشور به صورت مجازی و آنلاین برگزار میگردد، در این دوره ۴ مهارت آیلتس به طور ویژه و هریک زیر نظر یکی از اساتید به صورت کاملا تخصصی آموزش داده میشود. افرادی که در این دوره ها شرکت میکنند، در پایان پس از موفقیت در آزمون کتبی و سپس کسب نمره ۵/۷ در آیلتس، گواهی صلاحیت تدریس را دریافت می کنند.

آیلتس میکس

برگزای کلاس تی تی سی TTC

واژه ttc مخفف شده عبارت teacher training courses میباشد و به دوره های آموزشی گفته میشود که برای علاقه مندان به زبان در سطح حرفه ای برگزار میگردد تا آنها نیز پس از کسب نمره قبولی در آیلتس و گذراندن این دوره بتوانند تدریس خود به سایر افراد را شروع کنند، پس به یاد داشته باشید که مخاطب کلاس های ttc همه افراد و هرکسی که اندکی زبان انگلیسی را میشناسد یا به آن علاقه دارد نیست، بلکه مخاطب اصلی افراد حرفه ای هستند که نیاز به آموزش آکادمیک برای تیچر شدن دارند.

 این دوره مناسب افرادیست که مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد زبان انگلیسی را دارا میباشند و قصد دارند مهارتهای زبانی خود را بهبود ببخشند و با مفاهیمی نظیر Testing و Teaching methodology آشنا شوند و روشهای طراحی و آنالیز تستهای آیلتس را فراگیرند.

تربیت مدرس آیلتس با آکادمی آیلتس میکس

دوره تربیت مدرس آیلتس، برای کسانی که سابقه تدریس زبان انگلیسی داشته و تمایل دارند آموزش آیلتس را به صورت حرفه ای شروع کنند، بسیار مناسب است و آن دسته از افرادی که می خواهند یک استاد خبره آیلتس شوند هم باید حتما این دوره را بگذرانند. اگر در دانشگاه رشته زبان انگلیسی را خوانده اید  یا در دور های CELTA شرکت کرده اید و مدرک آن را دارید و یا سطح زبان انگلیسی شما به نسبت خوب است و می خواهید شغل خود را تغییر دهید پس دوره تربیت مدرس آیلتس آنلاین آکادمی آیلتس میکس برای شما مفید خواهد بود.

آیلتس دیلی

مزایای شرکت در دوره تربیت مدرس آیلتس TTT

 • تبدیل شدن به یکی از بهترین  متخصصین آزمون آیلتس 
 • آموزش آمادگی آزمون آیلتس به سایر افراد
 • یافتن بهترین منابع برای آیلتس و آموزش آن و معرفی منابع به دیگران
 • آنالیز استراتژی ها و تکنیک های آیلتس برای موفقیت در آزمون
 • دریافت مدرک مورد تایید تربیت مدرس آیلتس 

مهمترین سودی که آموزش آیلتس و تبدیل به یک مدرس حرفه ای دارد، این است که میتوانید باورهای غلط موجود در کشور را که برای آزمون آیلتس و موفقیت در آن وجود دارد را ریشه کن کنید. همه ما تبلیغات مختلفی را می بینیم که ادعا می کنند در مدت زمان یک هفته شما را به نمره آیلتس می رسانیم، یا به اشتباه بیان می شود که برای آیلتس اصلا accent آمریکایی مهم نیست و حتی این بحث که ما دانستن برخی تکنیک ها می توانید بدون داشتن زبان انگلیسی خوب می توانید نمره ۸ آیلتس بگیرید.

شما در دوره آنلاین تربیت مدرس آیلتس ما یاد می گیرید که چگونه به صورت اصولی و در مدت زمانی کوتاه زبان آموز خود برای موفقیت و کسب نمره قبولی در آیلتس آماده کنید، بدون اینکه به او وعده و وعید دروغین بدهید.

مزایای شرکت در دوره تربیت مدرس آیلتس TTT 

نکات بسیار مهم برای شرکت در  دوره آنلاین تربیت مدرس آیلتس

در ابتدا باید بدانید برای حضور در این کلاس ها ، احتیاج به دانش سطح پیشرفته زبان را خواهید داشت و در بدو ورود به صورت رایگان و شفاهی، تعیین سطح میشوید و در صورت لزوم دوره های پیش نیازی را برای ارتقاء سطح داشن عمومی زبان شما در نظر گرفته خواهد شد، در دوره های تخصصی تربیت مدرس نیز نکات ویژه ای را برای تدریس در نظر گرفته ایم که در ادامه لیست شده اند:

 • نکات گرامری، دستوری و یا دایره لغات به شما آموخته نخواهد شد
 •  نحوه صحیح مدیریت و برگزاری کلاس آموزشی
 • چگونگی برخورد درست با زبان آموزان در زمان تدریس
 • آموزش چیدمان و نحوه درست ارایه مطالب آموزشی به زبان آموز
 • بررسی چگونگی مواجهه با سوالات غیر درسی در کلاس ها
 • مدیریت تدربس و زمانبندی پیشرفت کلاس بر اساس سیلابس معین شده

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره با شماره های زیر در ارتباط باشید، راه های ارتباطی با آکادمی آیلتس میکس: