ثبت نام دوره مقدماتی آیلتس آنلاین

ثبت نام دوره مقدماتی آیلتس آنلاین

ثبت نام دوره مقدماتی آیلتس آنلاین آغاز شد!

دوره مقدماتی آیلتس Pre-IELTS به صورت آنلاین

ثبت نام دوره مقدماتی آیلتس آنلاین: این بخش از دوره آموزشی آیلتس مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS هستند ولی به‌علت ضعف زبانی هنوز نمی‌توانند در کلاس‌های آمادگی IELTS شرکت کنند و نیاز به دوره مقدماتی آیلتس دارند. این بخش علاوه بر تقویت مهارت‌های زبانی، به‌صورت ضمنی و پیوسته زبان آموزان را با آزمون و نوع زبان مورد نیاز برای موفقیت در آزمون نیز آشنا می‌کند، و در واقع دارای اهداف دو گانه است.

اگر سطح زبان خیلی قوی ندارید، خودخوانی دروس آیلتس نمیتواند در قبولی آزمون کمک زیادی به شما بکند و حتما برای موفقیت نیاز به یک مدرس آیلتس خوب یا کلاس آمادگی آیلتس دارید چون کسب نمره قابل قبول در این آزمون کار راحتی نیست.

در این دوره هر چهار مهارت زبانی اسپیکینگ، ریدینگ، لیستنینگ و رایتینگ به صورت مقدماتی به زبان آموزان آموزش داده می شود تا پایه زبانی قوی شود و برای ورود به دوره آیلتس شما را آماده می کند.

  • هدف نهایی این دوره چیست؟ 

در انتهای این دوره سطح زبانی شما از سطح پایه به نمره ۳/۵ تا ۴ آیلتس خواهد رسید.

  • زمان و تعداد جلسات دوره پری آیلتس به چه صورت است؟

این دوره در دو ترم ۷ جلسه ای مجموعا ۱۴ جلسه به صورت فشرده، دو تا سه روز در هفته جلسات ۱:۳۰ برگزار می شود و هزینه هر ترم ۲۹۰ هزار تومان می باشد.

  • آیا برای شرکت در این دوره نیاز به نرم افزار خاصی است؟

بنا به شرایط بیماری کرونا و اهمیت شما عزیزان برای ما، این دوره تماما به صورت آنلاین از طریق پلتفرم اسکای روم برگزار می شود که تنها کافی است شما به گوگل کروم در لپتاپ یا موبایل خود دسترسی داشته باشید و به راحتی در این کلاس آموزشی و مفرح شرکت کنید.

  • آیا کیفیت کلاس های آنلاین با حضوری متفاوت است؟

کلاس های آنلاین مجموعه آکادمی آیلتس میکس هیچ تفاوتی با کلاس های حضوری این مجموعه ندارد. زبان اموزان مستقیما با استاد در تماس هستند و محتوای کلاس های حضوری به صورت آنلاین برای زبان آموزان تدریس می شود. هم چنین لازم به ذکر است در طول دوره گروه پشتیبانی آکادمی آیلتس میکس شما را در انجام تمرین ها و رفع اشکالات شما همراهی می کنند.