مزایای داشتن مدرک آیلتس در ایران و خارج از کشور

مزایای داشتن مدرک آیلتس در ایران و خارج از کشور

بدون شک فبولی در آزمون آیلتس و داشتن مدرک آن برای شما فواید و مزیت های زیادی دارد ، برخی از این مزایا در ایران نیز به کار میرود و بیشتر آنها مربوط به مهاجرت و کار وتحصیل در خارج از کشور میباشد ، آیلتس میکس در این مقاله به طور کامل شما را با فواید و مزایای گرفتن مدرک آیلتس آشنا میکند.

مدرک آیلتس برای کار

برای بسیاری از افراد پیش آمده است که مایل به اقدام از طریق تخصص خود می باشند.در اصل این افراد متقاضی کار در کشورهای دیگر مانند کانادا، استرالیا هستند. برای اینگونه افراد داشتن مدرک آیلتس به عنوان یکی از مهمترین پارامترها به شمار می آید.

بسیاری از مراکز کاریابی ، سازمان ها و شرکت ها در سطح دنیا وجود دارند که از مدرک آیلتس شما به عنوان مبنای قابل اعتمادی برای استخدام شما استفاده میکنند.

داشتن گواهی معتبر زبان انگلیسی برای متقاضیان کار و افراد تحصیل کرده در بیشتر کشور های انگلیسی زبان جزو شرایط اولیه کار کردن است.

سطح مهارت زبانی مورد نیاز موسسات، سازمانها و شرکت ها متفاوت است و حتی نوع مدرک آیلتس (آیلتس آکادمیک و یا آیلتس جنرال) را نیز خود این سازمانها تعیین می کنند.

علاقه مندان جهت شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس و آزمون آیلتس در مشهد می توانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ با مشاورین آکادمی آیلتس میکس به صورت کاملا رایگان مطرح نمایند.

مدرک آیلتس برای مهاجرت


آزمون ایلتس ازمون جامعی است که اخذ مدرک آن جزو یکی از ملزومات مهاجرت به خارج از کشور است که برای اخذ این مدرک کسب حداقل نمره قبولی در ازمون نیاز است.هر کشوری میانگین نمرات خاصی را با توجه به مقررات خود مورد قبول و پذیرش قرار می‌دهد. بنابراین متقاضیان برای مهاجرت به هر کشور نیاز دارند تا حداقل نمره مورد پذیرش در هر بخش و همچنین میانگین را کسب کنند.


از شاخص ترین کشورها که برای مهاجرت به انان اخذ مدرک ایلتس نیاز است میتوان به استرالیا،نیوزلند،کانادا و انگلستان اشاره کرد.
در بریتانیا درخواست کنندگان باید در بخش های ازمون آیلتس (خواندن، نوشتاری، شنیداری و گفتاری) حداقل نمره ۶.۵ را کسب کنند.
برای شروع به کار در استرالیا نمره آزمون ۵ شما را در سطح vocational و نمره آزمون ۶ شما را در سطح competent قرار می‌دهد.
در نیوزلند، درخواست کنندگان اشتغال باید نمره حداقل ۴ را را در آزمون آیلتس آمادمیک و جنرال کسب کنند.
در کانادا، درخواست کنندگان باید نمره‌های آزمون آیلتس را مستقیما با سازمانی و شبکه ای که می‌خواهند در آن اپلای کنند، چک کنند. کارفرمایان و سازمان های آموزشی کانادا خودشان سطوح زبان موردنیاز را تعیین می‌کنند.

در تمام این کشورها، حداقل نمره موردنیاز به نسبت فرصت شغلی موردنظرتان تغییرخواهد کرد. برای برخی از تخصص‌ها متقاضیان باید حداقل نمره ۶ را در تمام بخش‌های آزمون کسب کنند اما به عنوان مثال برای اموزگار ها حداقل نمره ۷ نیاز است.

در چه مواردی نیاز به مدرک آیلتس داریم و انواع این مدرک چه تفاوتی دارند؟


آیلتس یا همان سامانه آزمون زبان انگلیسی بین المللی یکی از معروفترین آزمون های زبان انگلیسی در جهان است.مدرک آیلتس برای تحصیلات به زبان انگلیسی ،کار و مهاجرت و حتی تدریس زبان انگلیسی نیاز است.مدرک آیلتس در کل دنیا بیشتر از ۹۰۰۰ موسسه ،دانشگاه ،شرکت ، مراکز آموزشی و اداره های مهاجرت و سازمان های حرفه ای بین المللی مورد قبول است.
سه نوع آزمون و مدرک آیلتس وجود دارد که هر شخص بر حسب نیاز یکی از آنها را انتخاب میکند که شامل مدرک آکادمیک،مدرک آموزش عمومی و مدرک مهارت های زندگی می شود. هر کدام از این سه نوع آزمون و مدرک آیلتس شرایط فرد را برای ادامه فعالیت های خود در آینده تعیین می کند به اینگونه که فرد برای پیشبرد اهداف خود به چه مدرک آیلتسی نیاز دارد و سازمان مربوطه کدام نوع آیلتس را از فرد طلب میکند.
این مورد نشان میدهدکه هر سازمانی اعم از دانشگاه ها،مراکز اموزشی، اداره های مهاجرت و شرکت های حرفه ای حتی نمره مد نظرخاص خود از مدرک آیلتس نیز نیاز دارند.
به طور کلی مدرک آیلتس باید بر حسب نیاز شما باشد ، اما این نکته هم قابل ذکر است که هر موسسه آموزشی،مهاجرتی و کاری داشتن این مدرک را یک امتیاز مثبت در نظر میگیرد.

مدرک آیلتس برای تحصیل

آیلتس به یکی از معتبر ترین و مهم ترین آزمون های زبان انگلیسی شناخته شده است.
اگر شما قصد تحصیل در خارج از کشور را در یکی از دانشگاه های بریتانیا ، نیوزلند ، استرالیا ،ایالات متحده یا کانادا را دارید آیلتش اینجاست تا به شما کمک کند تا به هدفتان برسید.البته مدرک آیلتس تنها یه اینجا محدود نمی شود.
هیچ فرقی نمی کند شما آیلتس را برای تحصیل یا اشتغال ویا ویزا انتخاب کرده اید زیرا محتوا ،فرم آزمون ، میزان سختی و امتیاز بندی یکسان خواهد بود. خوب است بدانید که حتی اگر شما از نتیجه ی آزمونتان ناراضی بودید می توانید بدون محدودیت زمانی باز هم در آزمون آیلتس شرکت کنید.
افرادی که قصد پذیرش در کالج و دانشگاه های خارج از کشور را دارند به آیلتس آکادمیک نیاز دارند و همچینین افرادی که قصد مهاجرت و اشتغال در خارج از کشور را دارند به آیلتس جنرال نیازمند هستند.
جالب است بدانید جدیدا ایلتس جدیدی به نام لایف اسکیلز هم برای تقاضای ویزا و مهاجرت به وجود آمده است. پس آموزش آنلاین آیلتس را حتما در نظر بگیرید.

علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت آموزش آنلاین آیلتس، تدریس خصوصی آیلتس، آموزش آیلتس و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد میتوانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ – ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵با مشاورین آکادمی آیلتس میکس مطرح نموده و از خدمات مشاوره رایگان آموزشگاه بهره مند شوند.