کانال و گروه آموزش آیلتس و زبان تلگرام آیلتس میکس، در نظر دارد با بهره گیری از بهترین کارشناسان و مشاورین مکالمه زبان انگلیسی، فضایی پویا را برای شما زبان آموزان عزیز فراهم کند تا با عضویت در کانال تلگرامی آیلتس میکس به دوره‌ها و دروس رایگان آموزش لغات و گرامر زبان در تلگرام دسترسی داشته باشید.

کد تخفیف ۱۰۰ هزارتومانی، هدیه به افرادی که توی تعیین سطح آیلتس میکس شرکت کنند.

آموزش رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه و کانال تلگرام

برای تقویت دانش گرامر زبان انگلیسی و بالا بردن مهارت اسپیکینگ و کسب نمره دلخواه در آزمون آیلتس، می‌توانید با عضویت در این گروه تلگرام از دروس آموزشی رایگان زبان در تلگرام استفاده کنید. در نظر داشته باشید که آموزش گرامر، پایه و اساس یادگیری زبان انگلیسی است و شما می‌توانید در کانال و گروه تلگرام آیلتس میکس به صورت ساده و روان همراه با مثال‌های کاربردی مهارت گرامری خود را بالا برده و سوالات و ابهامات خود را با عضویت در کانال تلگرام آموزش زبان از مشاورین آیلتس میکس بپرسید.

جهت عضویت لینک زیر را باز کنید:

لینک کانال : https://t.me/IELTSmix

لینک گروه : https://t.me/ieltsmixhelpdesk

آموزش رایگان واژگان پرکاربرد زبان انگلیسی و آزمون آیلتس در تلگرام

شما زبان آموزان عزیز می‌توانید با عضویت در گروه تلگرام آیلتس میکس و استفاده از دروس آموزشی رایگان زبان انگلیسی در تلگرام، روزانه با واژگان کاربردی زبان انگلیسی آشنا شده و با استفاده از مثال‌های ساده و روان، دانش و مهارت واژگان خود را بالا ببرید؛ به این ترتیب می‌توانید با دروس آموزشی رایگان آموزش زبان در تلگرام، مهارت‌های ۴ گانه زبانی خود را تقویت کنید.

دوره آموزشی لیسنینگ آیتلس میکس

کانال تلگرام دروس آموزشی رایگان زبان روزانه همراه با شماست تا با یادآوری نکات لازم و قابل استفاده شما را همیشه و هر جا همراهی کند و با صرف مدت زمانی محدود به صورت روزانه می‌توانید شاهد پیشرفت قابل ملاحظه خود در زبان انگلیسی باشید.

هدف کانال و گروه تلگرام آیلتس میکس و دروس آموزشی رایگان در تلگرام این است که زبان انگلیسی را به صورت ساده و روان به شما زبان آموزان عزیز آموزش دهد. کانال تلگرام آیلتس میکس دوستانه همراه شماست.

گروه رفع اشکال زبان انگلیسی در تلگرام

با عضویت در کانال و گروه تلگرام آیلتس میکس می‌توانید در گروه رفع اشکال زبان انگلیسی در تلگرام عضو شوید و سوالات و ابهامات خود را از اساتید و مشاورین آیلتس میکس بپرسید و رفع کنید. در گروه رفع اشکال زبان انگلیسی در تلگرام می‌توانید با شرکت در بحث‌های آزاد با دیگر زبان آموزان مهارت اسپیکینگ و رایتینگ خود را بالا ببرید. گروه رفع اشکال زبان انگلیسی در تلگرام فضای مناسبی برای تمرین عملی مهارت‌های زبان انگلیسی شما عزیزان است.