کانال و گروه آموزش زبان تلگرام آیلتس میکس در نظر دارد با بهره گیری از بهترین کارشناسان و مشاورین مکالمه زبان انگلیسی، فضایی پویا را برای شما زبان آموزان عزیز فراهم کند تا با عضویت در کانال تلگرامی آیلتس میکس به دوره ها و دروس آموزشی رایگان آموزش  لغات و گرامر زبان در تلگرام دسترسی داشته باشید.

آموزش رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه و کانال تلگرام

برای تقویت دانش گرامر زبان انگلیسی و بالا بردن مهارت اسپیکینگ و کسب نمره دلخواه در آزمون آیلتس  می توانید با عضویت در این گروه تلگرام  از دروس آموزشی رایگان آموزش زبان در تلگرام استفاده کنید . در نظر داشته باشید که آموزش گرامر پایه و اساس یادگیری زبان انگلیسی می باشد و در کانال و گروه تلگرام آیلتس میکس شما می توانید به صورت ساده و روان همراه با مثال های کاربردی مهارت گرامری خود را بالا برده و سوالات و ابهامات خود را از مشاورین آیلتس میکس با عضویت در در کانال دروس آموزشی رایگان آموزش زبان در تلگرام رفع کنید.

جهت عضویت لینک زیر را باز کنید:

لینک کانال : https://t.me/IELTSmix

لینک گروه : https://t.me/ieltsmixhelpdesk

آموزش رایگان واژگان پرکاربرد زبان انگلیسی و آزمون آیلتس در تلگرام

با عضویت در گروه تلگرام آیلتس میکس و استفاده از دروس آموزشی رایگان آموزش زبان انگلیسی در تلگرام شما زبان آموزان عزیز می توانید روزانه با واژگان کاربردی زبان انگلیسی آشناده شده و با استفاده از مثال های ساده و روان و دانش و مهارت واژگان خود را بالا برده . با دروس آموزشی رایگان آموزش زبان در تلگرام شما عزیزان می توانید مهارت های 4 گانه زبانی خود را تقویت کنید.

با عضویت در این کانال  و استفاده از دروس آموزشی رایگان آموزش زبان در تلگرام روزانه همراه با شماست تا با یادآوری نکات لازم و قابل استفاده شما را همیشه و هر جا همراهی کند و با صرف روزانه مدت زمان محدود با دروس آموزشی رایگان آموزش زبان در تلگرام می توانید پیشرفت قابل ملاحظه خود در زبان انگلیسی را شاهد باشید.

کانال و گروه  تلگرام آیلتس میکس  و دروس آموزشی رایگان آموزش زبان در تلگرام بر آن است تا زبان انگلیسی را به صورت ساده و روان به شما زبان آموزان عزیز آموزش دهد . کانال تلگرام آیلتس میکس دوستانه همراه شماست.

گروه رفع اشکال زبان انگلیسی در تلگرام

با عضویت در کانال و گروه تلگرام آیلتس میکس می توانید در گروه رفع اشکال زبان انگلیسی در تلگرام عضو شوید و سوالات و ابهامات خود را از اساتید و مشاورین آیلتس میکس پرسیده و  رفع کنید. در گروه رفع اشکال زبان انگلیسی در تلگرام می توانید با شرکت در بحث های آزاد با دیگر زبان آموزان مهارت اسپیکینگ و رایتینگ خود را بالا برده . گروه رفعع اشکال زبان انگلیسی در تلگرام فضای مناسبی برای تمرین عملی مهارت های زبان انگلیسی شما عزیزان می باشد.

جهت عضویت لینک زیر را باز کنید:

لینک کانال : https://t.me/IELTSmix

لینک گروه : https://t.me/ieltsmixhelpdesk