کجا امتحان آیلتس بدهیم ؟

کجا امتحان آیلتس بدهیم ؟

احتمالا این سوال برای شما پیش آمده که offsite با center چه فرقی دارد؟

ساده ترین شیوه تعریف و فهمیدن تفاوت این دو کلمه در این است که موسساتی که به صورت offsite معرفی شده اند همه در اصل زیر مجموعه یک موسسه اصلی بوده که از سیاست های موسسه اصلی پیروی می کند.مثلا پروشات offsite موسسه آیلتس تهران می باشد وزیرنظر این موسسه به فعالیت می پردازد.

ولی موسسه فرهنگی هنری ایرسافام مستقل بوده و زیر نظر موسسه دیگری نیست و به عنوان center در بین مراکز متولی آیلتس می باشد.

 در پاسخ به  این سوال  که کجا امتحان آیلتس بدهیم ، مورد دیگری وجود دارد که پروشات و ایرسافام را در وجه تمایز قرار می هد معرفی و دادن خدماتی است که این دو موسسه به غیر از آموزش و برگزاری آزمون آیلتس به زبان آموز می دهند.

برای شروع موسسه پروشات در معرفی خدمات آزمون خود می گوید که در آزمون شفاهی و قسمت listening از هدفون های مخصوصی استفاده می کند که دارای کیفیت بالا و همچنین مناسب برای وضعیت حساس آزمون می باشد.این هدفون ها توسط یک اوپراتور که متخصص فنی صدا هم است به صورت وایرالس کنترل می شود.همچنین برای محکم کاری در سالن از اسپیکر هم استفاده می شود.

تا جایی که تحقیق شده چنین ادعایی در موسسه ایرسافام مطرح نشده و دقیقا مشخص نشده که در سالن امتحان از اسپیکر استفاده میکنند یا هدفون وایرلس.

آزمون آیلتس کجا برگزار میشود ؟ 

در معقوله زمانی آزمون های شفاهی این دو موسسه تقریبا رویکردی متضاد هم دارند به این صورت که در موسسه ایرسافام زبان آموز در بازه چهل تا دو هفته قبل آزمون آیلتس باید زمان آزمون شفاهی خود را مشخص کند و این زمان به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد.ولی در موسسه این قضیه تا حدودی مرتفع شده و زبان آموز می تواند براساس وقت و برنامه خود می تواند زمان آزمون را تعیین کرده و تا چند روز قبل آزمون آن را جابجا و تعیین کند.

هر دوی این موسسات آنها محل برگزاری آزمون های خود را هتل های مجهز معرفی کردن علاوه بر اینها پروشات در تبلیغات در خود مطرح کرده است که محل آزمون اسپیکینگ در اتاقهای اکوستیک و عایق صدا بوده تا آرامش زبان آموز حفظ شود.

در مورد موسسه ایرسافام این نکته قابل ذکر است که این موسسه یکی از مراکز اعزام دانشجو در ایران نیز می باشد.به گفته خود موسسه ایرسافام به نمایندگی از IDP استرالیا،آزمون های آیلتس را در ایران برگزار می کنند.براساس توضیحات خود ایرسافام مرکز IDP بزرگترین مرکز اعزام دانشجو در دنیاست و ایرسافام با اعتباری که از این مرکز دریافت کرده به ارائه گزینه های متعدد در دانشگاه های سراسر جهان به دانشجویانی که بعد از دریافت آیلتس قصد مهاجرت تحصیلی دارند می پردازد.

آیلتس پروشات یا ایرسافام ؟ کدام موسسه آیلتس بهتر است؟

شاید برای شما که هم اکنون در حال تحقیق در رابطه با آیلتس هستید پیش آمده است که با خود بگویید کجا امتحان آیلتس بدهیم ، در کدام موسسه و کدام آزمون ماک؟.

در این مطلب به این موضوع به غایت مهم یعنی ثبت نام در موسسه مناسب پرداخته شده تا با صرف هزینه درست نتیجه شایسته بگیرید.

در ابتدا باید گفت،پروشات وایرسافام دو موسسه ای هستند که متولی آزمون آیلتس در سطح کشور بوده و در این زمینه شهرت زیادی برای خود دست و پا کرده اند.

هرچند این نکته هم دانستنش خالی از عیب نیست که موسسه آیلتس پروشات یک مجموعه offsite است ولی موسسه آیلتس ایرسافام یک مجموعه center یا همان مرکز می باشد

هرچند این دو موسسه تفاوت هایی دارند و این تفاوت ها در نظر افراد باعث برتری یکی بر دیگری باشد که این تفاوت نظر ها هم از تیاز ها و پاسخ های این موسسات به این نیاز ها به وجود می آید.برای مقایسه بهتر این دو موسسه به صفحه پروشات و صفحه ایرسافام مراجعه کرده و اطلاعات کسب کنید.

در مجموع این مطلب برای طرفداری از هیچکدام از دو موسسه نبوده و تصمیم گیری به عهده شما زبان آموز می باشد، که چه خواسته ، هدف و همچنین چه محدودیت هایی دارید.

 

علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت آموزش آنلاین آیلتس، تدریس خصوصی آیلتس، آموزش آیلتس و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد میتوانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ – ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵با مشاورین آکادمی آیلتس میکس مطرح نموده و از خدمات مشاوره رایگان آموزشگاه بهره مند شوند.