وبینار برندسازی در حوزه آموزش زبان انگلیسی

وبینار برندسازی در حوزه آموزش زبان انگلیسی

وبینار پرسونال برندینگ (برندسازی شخصی) در حوزه آموزش زبان انگلیسی و با هدف قراردادن اساتید این حوزه در تاریخ ۱۸ و ۲۰ آوریل سال ۲۰۲۰ در آکادمی آیلتس میکس برگزار میگردد. در ادامه به توضیح کوتاه موضوعاتی که در این وبینار گفته میشود، خواهیم پرداخت.

اهمیت پرسونال برندینگ

برند تجاری یا شخصی به فرآیند تعیین یک شخصیت عمومی برای یک فرد خاص، در ذهن مخاطبان هدف اطلاق می‌شود. این روند شامل برقراری ارتباط دقیق با ارزش‌ ها، اعتقادات و اهداف است، خوب است بدانید امروزه در تمام کسب و کار ها از جمله تدریس زبان انگلیسی، ساختن یک برند کار بسیار رایجی است. همانطور که می‌دانید بیشتر مشاغل موفق و فعال دارای برند هستند و با توسعه و معرفی آن به مخاطبان جدید، درآمد کسب می‌کنند. پس چرا مدرسین زبان به فکر ساخت برند شخصی خود نباشند؟

 

 

برگزاری وبینار در آکادمی آیلتس میکس

یک برند شخصی تفاوت زیادی با برند تجاری ندارد، درواقع شما به عنوان یک مدرس زبان باید به فکر ساخت برند خود باشید و اینکه برند شما شخصی یا مربوط به آموزشگاه شما باشد تفاوتی چندانی ندارد. در روش کسب درآمد از پرسونال برندینگ شما به جای بازاریابی برای فروش یک محصول یا خدمت خاص، خودتان را بازاریابی می‌کنید. ایجاد یک برند شخصی چه از نظر فردی و چه از نظر حرفه‌ای و چه از نظر درآمدی دارای مزایای بسیاری است و می‌تواند در آینده درهای زیادی را به روی شما باز کند.

برندینگ در شبکه های اجتماعی برای اساتید زبان

امروزه شبکه های اجتماعی بستر بسیار خوبی برای برندسازی هستند، برندینگ در شبکه های اجتماعی از شیوه های ارزان قیمت برندسازی و ساخت هویت سازمانی است. شبکه های اجتماعی مکانی صرفا برای سرگرمی و آشنا شدن با افراد مختلف نیستند و اگر هوشمند باشید میتوانید از این بستر برای خود در جهت کسب درآمد در حوزه آموزش زبان استفاده کنید. حضور در این شبکه ها بدون داشتن برنامه و هدف مشخص ممکن است شما را به هدف مطلوب خود نرساند، پس بدانید چه می خواهید تا مسیرتان مشخص شود.

رزومه نویسی حرفه ای به زبان انگلیسی

داشتن رزومه قوی در هرکاری یک مزیت فوق العاده خوب است، حال اگر فردی قصد مهاجرت یا اشتغال در کار خاصی داشته باشد، داشتن رزومه فارسی به تنهایی کافی نیست و بدون شک باید به دنبال تهیه رزومه حرفه ای به زبان انگلیسی بود. در این شرایط نیاز به استفاده از تجربه اساتید زبان انگلیسی و آیلتس به شدت حس میشود، پس فرصتی است برای اساتید زبان تا با داشتن نمونه رزومه های قوی به زبان انگلیسی برای خود و شاگردان، به دیگران نیز در این راه کمک کنند و به کسب درآمد برسند.

نیاز به رزومه انگلیسی برای مهاجرت و یا اشتغال امری متداول است و این در کنار مدرک آیلتس مکمل مدارک شما خواهد بود. معمولا قبل از انجام مصاحبه حضوری، کارفرمایان ابتدا با مطالعه رزومه‌ها افراد مرتبط و مناسب برای شغل موردنظر را گزینش یا به اصطلاح غربال می کنند. از آنجایی که ارسال رزومه راهی است برای معرفی شما به عنوان شخص لایق، آن هم در زمانی بسیار کوتاه، (معمولا بین ۲۰ تا ۳۰ ثانیه) پس ضرورت هوشمندانه نوشتن آن را دست کم نگیرید.

ایجاد هویت سازمانی Corporate Identity

هویت سازمانی (Corporate Identity) یک تصویر کلی از کلیه جنبه های بصری و حسی یک سازمان یا شرکت را در بر می گیرد، از جمله :

  • طراحی لوگو
  • نوشت افزار
  • ست اداری (Collateral)
  • بروشورهای چاپی و پاکت نامه
  • طراحی وب سایت
  • ایمیل
  • شبکه اجتماعی
  • تبلیغات آنلاین
  • تبلیغات بیلبورد و تلویزیونی

یک هویت سازمانی نیازمند آن است که بتواند کلیه احساسات و تاثیرات بالقوه ایجاد شده به وسیله سازمان را اداره کند، به کار بردن هویت های ناسازگار و یا عدم وجود این هویت می تواند به ادراکی از برند که دلخواه شما نیست بیانجامد. بدون شک استفاده از هویت سازمانی در توسعه برندینگ نقشه بسزایی دارد و باعث میشود برای همیشه جایگاهی ویژه در ذهن مخاطب خود داشته باشید. بنابراین ما در وبینار هفته آینده با اساتید حوزه زبان انگلیسی و آیلتس و علاقه مندان به حوزه پرسونال برندینگ درباره تمام سرتیتر های ذکر شده، بویژه ایجاد هویت سازمانی صحبت هایی خواهیم داشت.

جهت اطلاع از نحوه ی ثبت نام ، در تلگرام یا واتس اپ با خط مستقیم مهندس مردان به شماره ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ در ارتباط باشید.

برای ثبت نام با ما در ارتباط باشید و فرم زیر را نیز پر کنید:

 

 

وبینار