بهترین موسسات آموزشگاهی آیلتس در مشهد

آیلتس میکس در این مقاله شما را با بهترین آموزشگاه‌ها و موسسات آیلتس در مشهد آشنا می‌کند؛ ضمن آشنایی با هر موسسه، شما می‌توانید رزومه کاری آن‌ها را بررسی کرده و بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مشهد را برای تحصیل و آموزش خود انتخاب کنید.

بهترین آموزشگاه آیلتس مشهد کدام است؟ 

از بین حدود ۶۰ آموزشگاه زبان در مشهد که از سایر آموزشگاه‌ها محبوب‌تر هستند، تنها تعداد اندکی از آن‌ها در زمینه آیلتس سابقه بالایی دارند. در این میان نیز، با توجه به آمارهای گرفته شده از سایت‌های نظرسنجی و تعداد زبان آموزان موسسه‌ها و آموزشگاه‌های مختلف که در دوره‌های آیلتس در مشهد مشغول به تحصیل‌اند، برای شما لیستی از بهترین آموزشگاه‌های آیلتس در مشهد را تهیه کردیم.

آکادمی آیلتس میکس (نخستین موسسه VIP آموزش مهارت‌های آیلتس در مشهد)

بدون شک آکادمی زبان آیلتس میکس یکی از بهترین‌ موسسات زبان در مشهد است. اگر به دنبال کلاس‌های کم جمعیت، زودبازده، به همراه پشتیبانی آنلاین هستید، قطعا این آکادمی یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. محمدجواد مردان، مدرس بین المللی زبان انگلیسی، دارای گواهینامه بین المللی تدریس از دانشگاه کمبریج انگلستان و دوره دیده موسسه LTi استرالیا می‌باشد. کلیه کلاس‌های مهندس مردان در نهایتا شش ماه برگزار می‌گردند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این کلاس‌ها، بر روی تدریس خصوصی آیلتس و زبان انگلیسی در مشهد کلیک کنید.

مزایای این موسسه

  • جلسات مشاوره در این مرکز به صورت رایگان است.
  • کلیه آزمون‌های ماک آیلتس ویژه دانشجویان این مرکز رایگان است.
  • کلیه دانشجویان در این مرکز به صورت آنلاین پشتیبانی می‌شوند.

آیلتس میکس تا کسب نمره دلخواه شما، همواره در کنار شما خواهد بود؛ جهت برقراری ارتباط با مشاورین آکادمی آیلتس میکس با شماره تماس‌های ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ – ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ ارتباط برقرار نمایید.

تلفن تماس و ارتباط با ایشان: ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵

میتونی توی آیلتس میکس رایگان تعیین سطح بدی و از سطح خودت مطلع بشی.

تعیین سطح

موسسه راه پویندگان

موسسه بین المللی راه پویندگان فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۸۵ در قالب برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین المللی به ویژه آیلتس آغاز نمود. با شناخته شدن موسسه راه پویندگان و تثبیت نام موسسه در میان قشر فرهیخته و نخبه جامعه به عنوان یک موسسه خوشنام و معتبر، مجموعه تصمیم به گسترش فعالیت‌های خود گرفت که در این راستا ابتدا زیر ساخت‌های موسسه (دارنده ایزو کیفیت آموزش از کشور انگلستان) در باب فرهنگ سازمانی، سطح دانش علمی اساتید و پرسنل در دستور کار قرار گرفت.

پس از آن، اخذ مجوزهای لازم و رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه یاددهی و آموزش زبان‌های خارجی، اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه ارائه مشاوره برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های بین المللی و سازمان فنی و حرفه‌ای برای برگزاری دوره‌های مرتبط به هتلداری باعث شد تا فعالیت‌های موسسه شکل متفاوت و متنوعی به خود بگیرد.

موسسه گاما

موسسه گاما در زمینه تدریس آیلتس از سابقه بسیار خوبی برخوردار است. در حالیکه تعداد آموزشگاه‌ها و مدرسینی که برگزار کننده کلاس‌های آیلتس در مشهد هستند بسیار اندک و انگشت شمار است، افراد و آموزشگاه‌های زیادی مدعی برگزاری دوره‌های آیلتس در مدت زمان کم می‌باشند. حتی اگر مدرسین در تدریس خبره باشند، باز با این حال نمی‌توانند آیلتس را تدریس کنند، زیرا این کار کاملا تخصصی و تکنیکال می‌باشد.

اگه بهترین منابع رو بشناسی، آیلتس رو ضربه فنی می‌کنی.

منابع آیلتس

کالج زبان ماهان

کالج زبان ماهان کار خود را در مشهد مقدس از سال ۱۳۸۸ با هدف ایجاد انقلاب و تفاوت‎‌های بنیادین در زمینه آموزش زبان‌های خارجی با محوریت زبان انگلیسی به کلیه گروه‌های سنی آغاز نمود. تلاش شبانه روزی و بی وقفه مسئولان ماهان در جهت ایجاد تفاوت‌ها و نوآوری‌های چشمگیر در عرصه مهم زبان آموزی، منجر به ایجاد دوره‌های ویژه و منحصر به فردی شده است که به متقاضیان در راه کسب موفقیت کمک می‌کند.

موسسه فرهنگی هنری ایرسافام

مرکز آموزش ایرسافام با بهره گیری از بهترین مدرسان و منابع آموزشی، فرصت مناسبی برای متقاضیان ایجاد می‌کند تا با دریافت خدمات آموزشی استاندارد، هر چه سریع‌تر به اهداف خود دست یابند. دوره‌های فشرده، آموزش‌های کارگاهی، خدمات تصحیح Writing، آزمون‌های آزمایشی، خدمات مشاوره و دوره‌های آنلاین از جمله خدمات آموزشی این موسسه به متقاضیان می‌باشد.

موسسه پاراکس

موسسه آموزشی علوم و فنون پاراکس، مرکز آموزش زبان‌های خارجی، در سال ۱۳۹۰ راه‌اندازی و تاسیس گردیده است. مدیران این موسسه بزرگ آموزشی با تجربیات موفق و بیش از ۱۵سال سابقه آموزشی و مدیریتی با هدف بازدهی بالاتر و سرعت بیشتر در فراگیری متقاضیان زبان‌های خارجی تحت سیستم‌های نوین آموزشی، این موسسه را تاسیس نموده‌اند.

این موسسه از ابتدای سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت مجوز برگزاری آزمون اصلی آیلتس در مشهد با همکاری موسسه عصر دین و دانش تهران گردیده است و در این زمینه موسسه پاراکس تنها موسسه آموزشی زبان در سطح شهر مشهد می‌باشد که امکان برگزاری این آزمون را دارد.

 

آیلتس کلاب

مرکز آموزش‌های تخصصی زبان IELTS CLUB در مهرماه سال ۱۳۸۸ در مشهد آغاز به کار کرد. این مرکز با بیش از ۱۰ سال فعالیت، موفق در برگزاری دوره‌های تخصصی IELTS, TOEFL, GRE شده است که عمدتا به ارائه دوره‌های پیشرفته زبان و آمادگی امتحانات بین المللی می‌پردازد. مدرسان خوبی که این مجموعه دارد باعث شده تا زبان آموزان نمره بالایی را در آزمون آیلتس کسب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید