کلاس آنلاین آیلتس یکی از سرویس‌های محبوب ما می‌باشد که اساس آن ارسال مواد آموزشی و ارتباط آنلاین است. این دوره آنلاین از سری مجموعه دوره‌های آنلاین فشرده آیلتس شش ماهه می‌باشد. اگر به دنبال دوره آموزش آنلاین Ielts هستید، این نوع آموزش می‌تواند کمک شایانی به شما کند. دوره‌های فشرده آیلتس مجازی بصورت کلاس‌های آنلاین می‌باشد. کلاس زبان آنلاین آیلتس مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در زمان، نبود محدودیت مکانی و ضبط و ذخیره هر جلسه از کلاس را دارد. دوره آموزش آنلاین آزمون آیلتس، حاصل ماه‌ها تلاش و تحقیق بهترین اساتید آیلتس و کارشناسان زبان انگلیسی آکادمی آیلتس میکس می‌باشد.

دوره آنلاین فشرده آیلتس چه مدت طول می‌کشد؟

مدت زمان دوره‌های آنلاین آمادگی آیلتس شش ماه است. نکته قابل توجه این است که در پایان دوره آموزش آنلاین آیلتس، نمره 6 آیلتس شما تضمین می‌شود و این یعنی برتری ما نسبت به رقبای دیگر.

اجزا تشکیل دهنده کلاس آنلاین آیلتس

مواد آموزشی دوره‌های آنلاین آیلتس که یکی از کامل‌ترین و بهترین دوره‌های مجازی آیلتس است، شامل اسلایدهای آموزش آیلتس، جزوات آیلتس و پادکست‌ها می‌باشد که در کنار آموزش‌های ویدیویی می‌تواند شما را برای این آزمون مهم آماده کند. تمامی این پکیج، اورجینال و غیر کپی بوده و توسط اساتید حرفه‌ای با نمرات آیلتس بالا آماده گردیده است.

 

آموزش آنلاین آزمون آیلتس

 

روال کار ما در برگزاری دوره‌های آنلاین Ielts

دوره‌های آنلاین آیلتس با پیش نیاز آیلتس مقدماتی است که در 50 جلسه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود. اگر پیش نیاز دوره آنلاین آیلتس را نگذرانده‌اید نگران نباشید؛ کلاس‌های پیش نیاز این دوره هم در حال برگزاری می‌باشد که در 20 جلسه شما را به سطح مناسبی در آیلتس می‌رساند. در این دوره نیاز به تهیه هیچ فایل یا کتابی نیست و این موضوع مزیتی نسبت به دوره‌های حضوری می‌باشد. همچنین در کلاس مجازی آیلتس ما چند مرحله آزمون ماک به صورت رایگان برگزار خواهیم کرد تا سبب افزایش سطح دانشجویان شود.

کلاس‌های آنلاین آیلتس مناسب چه کسانی می‌باشد؟

تمامی افراد می‌توانند به دلیل جامع بودن دوره آموزشی آنلاین Ielts از آن استفاده کنند و اطمینان خاطر داشته باشند که در این دوره‌ها هیچ مطلبی جا نخواهد ماند و کیفیت آموزش با آموزش حضوری آیلتس یکسان خواهد بود. 70 درصد از کسانی که در کلاس‌های آموزش آنلاین آیلتس شرکت می‌کنند به دلایل مختلفی از جمله حضور در شهرستان‌ها، نداشتن وقت کافی، حضور در کشورهای مختلف (کشورهای عرب زبان از جمله امارات متحده عربی) و … می‌باشند.

پشتیبانی دوره آنلاین آیلتس به چه صورت است؟

پشتیبانی دوره آنلاین Ielts به صورت گروه‌های تلگرامی و کانال موسسه است، به این صورت که زبان آموزان در ارتباط مستقیم و 24 ساعته با اساتید ما هستند و روند آموزشی و پیشرفت هر زبان آموز توسط اساتید این مجموعه پیگیری می‌شود.

 

 

سوالات متداول شما درباره دوره‌های آموزش آنلاین Ielts

 • کلاس‌های آنلاین آیلتس چند روز در هفته برگزار می‌شود؟
  • کلاس‌های آنلاین آیلتس با توجه به نیاز و تایم آزاد شما به صورت دو یا سه روز در هفته
  • کلاس‌های آنلاین فشرده آیلتس چهار روز در هفته
  • کلاس‌های آنلاین آیلتس ویژه شاغلین فقط آخر هفته
 • ساعات برگزاری کلاس مجازی Ielts به چه صورت است؟
  • ساعات برگزاری دوره آموزش مجازی آیلتس از 6:30 صبح تا 11 شب به صورت متوالی در قالب کدهای کلاسی 60 دقیقه‌ای است.
 • برای شرکت در کلاس‌های آنلاین آیلتس نیاز به نرم افزار خاصی داریم؟
  • بستگی به نوع کلاس آنلاین آیلتس شما دارد، اما تمامی نرم افزارها و اپلیکیشن‌های مورد نیاز به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 • اگر به هر دلیلی نتوانیم در کلاس آنلاین Ielts شرکت کنیم، آن جلسه را از دست داده‌ایم یا جلسه ضبط می‌شود؟
  • در کلاس‌های عمومی مجازی آیلتس درس برای شما ضبط و ذخیره می‌شود، اما در کلاس‌های خصوصی مجازی آیلتس جلسه شما نمی‌سوزد و برای شما جلسه جبرانی در نظر گرفته خواهد شد.
 • آیا تعیین سطح آکادمی آیلتس میکس رایگان است؟
  • بله، آکادمی آیلتس میکس برای شما زبان آموزان عزیز جلسات تعیین سطح را به صورت رایگان برگزار می‌کند تا بتوانید از سطح خود مطلع شوید و با توجه به سطح‌تان، در کلاس و دوره مناسب خود شرکت کنید. جهت تعیین سطح رایگان کلیک کنید.
 • جزوات و کتاب‌های آموزشی چگونه به دست ما می‌رسد؟
  • کلیه جزوات مورد نیاز شما به صورت رایگان در قالب PDF برای شما ارسال می‌گردد.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در بهترین دوره‌های آنلاین آیلتس با مجموعه ما در ارتباط باشید:

آدرس: مشهد، خیابان هاشمیه، بین هاشمیه 31و 33، مجتمع خلیج فارس

تلفن‌های تماس:  05138840406 – 09352949765

11 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید