کلاس آنلاین آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس یکی از سرویس‌های محبوب ما است که اساس آن ارسال مواد آموزشی و ارتباط آنلاین است. این دوره آنلاین از سری مجموعه دوره‌های آنلاین فشرده آیلتس شش ماهه است. اگر به دنبال دوره آموزش آنلاین Ielts هستید، این نوع آموزش می‌تواند کمک شایانی به شما کند. دوره‌های فشرده آیلتس مجازی به صورت کلاس آنلاین زبان است. کلاس زبان آنلاین آیلتس مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در زمان، نبود محدودیت مکانی و ضبط و ذخیره هر جلسه از کلاس را دارد. دوره آموزش آنلاین آزمون آیلتس، حاصل ماه‌ها تلاش و تحقیق بهترین اساتید آیلتس و کارشناسان زبان انگلیسی آکادمی آیلتس میکس است. با کمک دوره‌های مجازی ielts و تلاش و کوشش دوچندان می‌توانید تمام آنچه در رویاهایتان می‌پرورانید را در واقعیت مشاهده کنید.

دوره آنلاین فشرده آیلتس چه مدت طول می‌کشد؟

مدت زمان دوره‌های آنلاین آمادگی آیلتس شش ماه است. نکته قابل توجه این است که در پایان دوره آموزش آنلاین آیلتس، نمره ۶ آیلتس شما تضمین می‌شود و این یعنی برتری ما نسبت به رقبای دیگر. در کلاس آنلاین زبان فشرده آیلتس تمامی مباحثی که برای اخذ نمره ۷ به بالا نیاز دارید تدریس می‌شود و هیچ مبحثی حذف نخواهد شد. ارزیابی‌های دوره‌ای، آموزش تکنیک‌های تست زنی و مهارت‌هایی همچون مدیریت زمان و کنترل استرس از مباحثی است که در انواع دوره آموزش آیلتس آکادمی آیلتس میکس می‌توانید مشاهده کنید. تدریس خصوصی آنلاین آیلتس موجب می‌شود تا بتوانید برای مباحثی که نیاز به تمرین و توجه بیشتری دارند زمان بیشتری اختصاص دهید؛ همچنین افرادی که قصد دارند در مدت زمان کمتری مباحث را به صورت فشرده آموزش ببینند تدریس خصوصی بهترین راه ممکن است.

اجزا تشکیل دهنده کلاس آنلاین آیلتس

مواد آموزشی دوره‌های آنلاین آیلتس که یکی از کامل‌ترین و بهترین دوره‌های مجازی آیلتس است، شامل اسلایدهای آموزش آیلتس، جزوات آیلتس و پادکست‌ها می‌باشد که در کنار آموزش‌های ویدیویی می‌تواند شما را برای این آزمون مهم آماده کند. تمامی این پکیج، اورجینال و غیر کپی بوده و توسط اساتید حرفه‌ای با نمرات آیلتس بالا آماده گردیده است. برای رسیدن به بهترین نمره آیلتس باید از بهترین مسیر و ابزارها کمک بگیرید. یکی از ابزارهای پرکاربرد استفاده از بهترین دوره‌های آنلاین آیلتس است که کاملا تضمینی شما را به خواسته‌هایتان می‌رساند.

روال کار ما در برگزاری دوره‌های آنلاین Ielts

دوره‌های آنلاین آیلتس با پیش نیاز آیلتس مقدماتی است که در ۵۰ جلسه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود. اگر پیش نیاز دوره آنلاین آیلتس را نگذرانده‌اید نگران نباشید؛ کلاس‌های پیش نیاز این دوره هم در حال برگزاری می‌باشد که در ۲۰ جلسه شما را به سطح مناسبی در آیلتس می‌رساند. در این دوره نیاز به تهیه هیچ فایل یا کتابی نیست و این موضوع مزیتی نسبت به دوره‌های حضوری می‌باشد. همچنین در بهترین سایت برگزاری کلاس آنلاین زبان ما چند مرحله آزمون ماک به صورت رایگان برگزار خواهیم کرد تا سبب افزایش سطح دانشجویان شود.

کلاس‌های آنلاین آیلتس مناسب چه کسانی است؟

دوره‌های مجازی آیلتس برای تمام کسانی که خواستار آموزش اصولی و استاندارد هستند مناسب است. افرادی که می‌توانند زمانی کافی اختصاص دهند در دوره‌های عمومی و افراد شاغل می‌توانند از دوره‌های خصوصی آیلتس میکس استفاده کنند. تمامی افراد می‌توانند به دلیل جامع بودن دوره آموزشی آنلاین Ielts از آن استفاده کنند و اطمینان خاطر داشته باشند که در این دوره‌ها هیچ مطلبی جا نخواهد ماند و کیفیت آموزش با آموزش حضوری آیلتس یکسان خواهد بود. ۷۰ درصد از کسانی که در کلاس‌های آموزش آنلاین آیلتس شرکت می‌کنند به دلایل مختلفی از جمله حضور در شهرستان‌ها، نداشتن وقت کافی، حضور در کشورهای مختلف (کشورهای عرب زبان از جمله امارات متحده عربی) و… هستند.

پشتیبانی دوره آنلاین آیلتس به چه صورت است؟

پشتیبانی دوره آنلاین Ielts به صورت گروه‌های تلگرامی و کانال موسسه است، به این صورت که زبان آموزان در ارتباط مستقیم و ۲۴ ساعته با اساتید ما هستند و روند آموزشی و پیشرفت هر زبان آموز توسط اساتید این مجموعه پیگیری می‌شود.

 

پشتیبانی دوره آنلاین آیلتس به چه صورت است؟

پشتیبانی دوره آنلاین Ielts به صورت گروه‌های تلگرامی و کانال موسسه است، به این صورت که زبان آموزان در ارتباط مستقیم و ۲۴ ساعته با اساتید ما هستند و روند آموزشی و پیشرفت هر زبان آموز توسط اساتید این مجموعه پیگیری می‌شود.

مدرس دوره آنلاین آزمون آیلتس

یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه کلاس آنلاین آیلتس مدرس آن است. قطعا اگر مدرس دوره یک فردی باسواد، متخصص و حرفه‌ای باشد باید هزینه بالاتری برای شرکت در آن دوره آموزشی پرداخت کنید. استاد محمد جواد مردان کارشناس مترجمی زبان انگلیسی و دارای گواهینامه‌های سه گانه دانش تدریس زبان انگلیسی از کالج کمبریج انگلستان است. دانش آکادمیک و همچنین تجربیات ایشان در این حوزه موجب می‌شود تا شما بهترین کلاس آنلاین زبان انگلیسی را تجربه کنید.

موارد آموزشی دوره آنلاین آزمون آیلتس

هر چقدر حجم مطالبی که قرار است در دوره آموزش داده شود بیشتر باشد قطعا باید هزینه بیشتری پرداخت کنید؛ به عنوان مثال هزینه دوره‌ای که تنها یک مبحث را آموزش می‌دهد در مقایسه با یک دوره جامع و کامل قطعا کمتر است. آیلتس میکس به عنوان یکی از پیشگامان این حوزه با سابقه درخشانی که دارد، خدماتی بی‌نقص و با کیفیت به همراه پشتیبانی قوی ارائه می‌دهد و اجازه نخواهد داد در این مسیر هیچ گونه تنش یا اشتباهی زبان آموزان را از مسیر اصلی منحرف کند.

کلاس آنلاین آیلتس رایگان وجود دارد؟

کلاس آنلاین آیلتس رایگان واقعی است؟

پاسخ این سوال بی‌درنگ خیر است. مهارت‌هایی که در دوره و کلاس آنلاین زبان انگلیسی فشرده آیلتس آموزش داده می‌شود از مهارت‌های تخصصی است که نیازمند دانش خاصی است. قطعا کسی که این مهارت‌ها را دارد و آن‌ها را به صورت تخصصی آموزش می‌دهد حاضر نمی‌شود زمان و معلومات خود را رایگان ارائه دهد؛ مگر با هدف تبلیغات که آن هم مقطعی و ناکافی است؛ پس حواس خود را پرت این چنین عنوان‌هایی نکنید و مسیر درست و صحیح را از طریق آموزشگاه‌های معتبری همچون آیلتس میکس طی کنید.

دوره‌ آیلتس آنلاین چه مزیت‌هایی دارد؟

مزیت‌های کلاس آنلاین

کلاس آنلاین زبان انگلیسی نسبت به کلاس‌های حضوری امکان دسترسی بیشتری دارند و از هر نقطه‌ای می‌توان به این کلاس‌ها دسترسی داشت. برای دانشجویان و شاغلانی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری آیلتس را ندارند، موقعیت مناسبی است تا بتوانند خود را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده کنند. علاوه بر این زبان آموزان می‌توانند به فایل ضبط شده کلاس‌های آنلاین دسترسی داشته باشند و اگر به هر دلیلی نتوانستند در کلاس آنلاین شرکت کنند هیچ جلسه‌ای را از دست نمی‌دهند. علاوه بر این اگر نکته‌ای را فراموش کردند یا مبحثی برایشان قابل درک نبود می‌توانند با نگاه کردن مجدد کلاس مشکل خود را رفع کنند.

هدف از برگزاری کلاس آنلاین آیلتس

برگزاری کلاس آنلاین آیلتس از این جهت طرفداران زیادی پیدا کرده است که باعث شده در وقت و هزینه داوطلبان صرفه جویی شود. هدف آن این است که مدت زمانی که برای رفت و آمد داوطلب به کلاس حضوری صرف می‌شود کاهش پیدا کند. هدف دیگر کلاس آنلاین این است که افرادی که در شهرهای دیگر زندگی می‌کنند و کلاس مد نظرشان در شهر دیگری است یا افراد شاغلی که زمان کافی برای حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند، بتوانند به راحتی در کلاس آنلاین آیلتس آکادمی آیلتس میکس شرکت کنند. 

سوالات متداول شما درباره دوره‌های آموزش آنلاین Ielts

کلاس‌های آنلاین آیلتس با توجه به نیاز و تایم آزاد شما به صورت دو یا سه روز در هفته. کلاس‌های آنلاین فشرده آیلتس چهار روز در هفته، کلاس‌های آنلاین آیلتس ویژه شاغلین فقط آخر هفته

ساعات برگزاری دوره آموزش مجازی آیلتس از ۶:۳۰ صبح تا ۱۱ شب به صورت متوالی در قالب کدهای کلاسی ۶۰ دقیقه‌ای است.

بستگی به نوع کلاس آنلاین آیلتس شما دارد، اما تمامی نرم افزارها و اپلیکیشن‌های مورد نیاز به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در کلاس‌های عمومی مجازی آیلتس درس برای شما ضبط و ذخیره می‌شود، اما در کلاس‌های خصوصی مجازی آیلتس جلسه شما نمی‌سوزد و برای شما جلسه جبرانی در نظر گرفته خواهد شد.

بله، آکادمی آیلتس میکس برای شما زبان آموزان عزیز جلسات تعیین سطح را به صورت رایگان برگزار می‌کند تا بتوانید از سطح خود مطلع شوید و با توجه به سطح‌تان، در کلاس و دوره مناسب خود شرکت کنید. جهت تعیین سطح رایگان کلیک کنید.

کلیه جزوات مورد نیاز شما به صورت رایگان در قالب PDF برای شما ارسال می‌گردد.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در بهترین دوره‌های آنلاین آیلتس با مجموعه ما در ارتباط باشید:

11 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید