در دنیای امروزی یادگیری زبان دوم اهمیت زیادی دارد؛ چرا که یکی از اصول موفقیت در کار به حساب می‌آید. یادگیری زبان انگلیسی ممکن است بسیار زمان بر باشد، ولی اگر منابعی با کیفیتی انتخاب کنید و از تکنیک‌های پر کاربرد ریدینگ استفاده کنید، می‌توانید زمان یادگیری زبان انگلیسی را کاهش دهید. یکی از روش‌هایی که می‌توانید با آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیرید، اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی است.

نرم افزار زبان انگلیسی با توجه به ساختاری که دارد، می‌تواند در یادگیری زبان انگلیسی بسیار مفید باشد. بنابراین ما باید به دنبال نرم افزاری بگردیم که بهترین روش‌ها را برای یادگیری زبان دارد. یکی از این اپلیکشن‌ها، اپلیکیشن رایانیا (rayania) است. این نرم افزار نخستین وب اپلیکیشن جامع آموزش زبان انگلیسی و مهارت‌های آزمون آیلتس است. این نرم افزار مناسب برای اندروید، آیفون و… می‌باشد. همچنین این اپلیکیشن جزو بهترین اپلیکیشن‌های ایرانی آموزش زبان انگلیسی مبتدی است و مناسب برای کودکان و بزرگسالان نیز می‌باشد.

 

اپلیکیشن یادگیری لغات انگلیسی

 

 نرم افزار آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

اپلیکیشن رایانیا حاصل مدت‌ها برنامه ریزی تیم ایده‌ پرداز، علمی و اجرایی آکادمی آیلتس میکس است. 

یادگیری این لغات کاربردی می‌تواند در آزمون‌های آیلتس، آزمون‌های آکادمیک مانند آزمون‌های دانشگاهی، آزمون ارشد و حتی آزمون تافل تاثیر گذار و مفید باشد.

یادگیری این لغات کاربردی می‌تواند در آزمون‌های آیلتس (برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه آشنایی با آزمون آیلتس مراجعه کنید)، آزمون‌های آکادمیک مانند آزمون‌های دانشگاهی، آزمون ارشد و حتی آزمون تافل تاثیر گذار و مفید باشد.

اپلیکیشن رایانیا یکی از بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری لغات انگلیسی است. بنابراین شما می‌توانید در ابتدا به یادگیری لغات بپردازید. بخش لغات به دو دسته روزمره و آکادمیک تقسیم می‌شود. لغات روزمره برگرفته از کتاب Oxford Word skills است که در یادگیری لغات روزمره به شما کمک می‌کند، همچنین بخش لغات آکادمیک به صورت انحصاری طراحی شده و بسیار کاربردی و مفید است؛ چرا که این بخش با متد لایتنر (Leitner) طراحی شده است. استفاده از این متد موجب می‌شود تا کلمات از حافظه کوتاه مدت وارد حافظه بلند مدت شما شود. بخش لغات آکادمیک به پنج دسته تقسیم می‌شود که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از لیست لغات ضروری آیلتس شروع کنید. در لیست اول، ۱۰ مجموعه‌ وجود دارد که برای سهولت کار شما، لیست ۱۰۰ کلمه‌ای را به ده تا لیست ۱۰ کلمه‌ای تقسیم کرده‌ایم. به این صورت که در یک روز تنها کافی است که ۱۰ کلمه را یاد بگیرید؛ در نتیجه شما در بازه زمانی ده روزه، ۱۰۰ تا لغت انگلیسی را فرا گرفته‌اید. شما با این برنامه می‌توانید در هر زمان و مکانی که هستید به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

 

اپلیکیشن یادگیرری لغات

 

روش استفاده از اپلیکیشن رایانیا (rayania)

این نرم افزار در واقع یک وب اپلیکیشن است که نیازی به نصب بر روی دستگاه‌های هوشمند ندارد. بنابراین به دنبال این نرم افزار در google play و… نگردید. برای استفاده از این برنامه تنها کافی است که با موبایل خود و یا دستگاه‌های هوشمند دیگر در قسمت مرورگر خود آن را سرچ کنید، سپس در آن عضو شوید.

در قسمت صفحه اصلی این برنامه امکانات زیادی نهاده شده است. در ابتدا شما می‌توانید از یادگیری لغات شروع کنید. شما باید بر روی بخش یادگیری لغات کاربردی کلیک کنید. در این قسمت دو بخش لغات آکادمیک و لغات روزمره وجود دارد. ما به شما پیشنهاد میکنیم که از لغات آکادمیک شروع کنید. وقتی وارد بخش آکادمیک شدید، با ده تا دسته بندی ۱۰ کلمه‌ای آشنا می‌شوید. سپس وارد اولین دسته ۱ تا ۱۰ شوید و بر روی مشاهده کارت‌ها کلیک کنید. حال از اینجا کار شما آغاز می‌شود. 

در صفحه باز شده کارتی با نوشته کلمه انگلیسی باز می‌شود. اگر معنی کلمه را می‌دانید، یک جمله با آن بسازید، اما اگر معنی آن را نمی‌دانید صفحه را ورق بزنید تا با verb، noun و Adjective آن کلمه آشنا شوید. از آنجایی که نرم افزار رایانیا به طوری طراحی شده که همراه با سیستم صوتی است، می‌توانید تلفظ لغات را با لهجه‌های American و British گوش کنید؛ چرا که لهجه در آزمون آیلتس بسیار مهم است. همچنین شما می‌توانید در این نرم افزار میزان آسانی و سختی لغات را مشخص کنید. پس از این که ۱۰ تا لغات را یاد گرفتید، یک لیست بر اساس میزان آسانی و سختی لغاتی که شما مشخص کرده‌اید باز می‌شود که نشان دهنده این است که چند تعداد لغات سخت، آسان و متوسط برای شما وجود داشته است.

 

 

اپلیکیشن رایانیا

 

ویژگی‌های برنامه یادگیری زبان انگلیسی

اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی باید دارای یک سری ویژگی‌ها باشد. اپلیکیشن رایانیا یکی از این اپلیکیشن‌ها است که از ویژگی‌های زیادی برخوردار است. همانطور که در بالا ذکر شد، نرم افزار رایانیا طراحی شده با متد لایتنر (Leitner) می‌باشد که دارای امکانات زیادی در آموزش یادگیری زبان انگلیسی است. برخی از این مزایا عبارتند از: 

  • آموزش زبان
  •  آموزش لغات
  •  وکب کدینگ
  • لغات ضروری

 

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

از آنجایی که ممکن است بزرگسالان زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی نداشته باشند، نرم افزار رایانیا به آن‌ها کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان زبان انگلیسی را فرا بگیرند. اپلیکیشن رایانیا یکی از بهترین اپلیکیشن‌های آموزشی صوتی زبان انگلیسی است؛ همچنین شما می‌توانید در این نرم افزار از ویدیوها و کلاس‌های استاد محمدجواد مردان استفاده کنید. بنابراین افرادی که وقت کافی برای یادگیری زبان انگلیسی را ندارند می‌توانند با استفاده از این برنامه لغات انگلیسی را با لهجه‌های American و British گوش دهند. همچنین این برنامه برای کودکان بسیار مناسب است. بنابراین می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی رایانیا، به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

 

بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته