وبینار نگارش صحیح sop و cover letter

وبینار نگارش صحیح sop و cover letter

باتوجه به اهمیت دو موضوع نگارش نامه کاری و انگیزه نامه در رزومه فردی و مهاجرت، برخود واجب دانستیم در قالب وبیناری تمامی نکات مربوط به نگارش صحیح sop و cover letter را آموزش دهیم.

انگیزه نامه چیست؟ (SOP)

انگیزه نامه یا Statement of Purpose، نامه ای است که به شما در پذیرش شغل مورد نظر و بورسیه شدن در دانشگاه های خارجی کمک میکند، به جرئت میتوان گفت داشتن انگیزه نامه حرفه ای که توصیه یک فرد با اعتبار را نیز در خود داشته باشد، پروسه پذیرش شما را تا حد زیادی تضمین میکند، اما تمام این اتفاقات زمانی رخ میدهد که SOP را درست نوشته باشید.

کاور لتر (Cover Letter) چیست؟

کاورلتر نامه­ ایست که توضیحی مختصر و در عین حال جامع از مقاله شما ارائه میدهد و به نوعی میتوان گفت کاور لتر یک معرفی نامه کوتاه از مقاله میباشد. کاور لتر همراه مقاله برای مجلات علمی ارسال می ­شود و خوب است بدانید، پیش از اینکه مقاله خوانده شود، کاورلترآن خوانده می­ شود.

بنابراین مهم است که کاورلتر بسیار صحیح و دقیق نوشته شود تا بتواند دیگران را ترغیب کند که مقاله ­ای که ارسال کرده ­اید را بخوانند. کاور لتر پل بین مقاله شما و مجله است پس باید آن را بسیار مستحکم  و قانع کننده بنویسید. نگارش کاور لتر و انگیزنامه اصولی دارد که در وبینار به طور کامل به آنها خواهیم پرداخت.

جهت شرکت در وبینار و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:

وبینار نگارش صحیح sop و cover letter

علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت آموزش آنلاین آیلتس، تدریس خصوصی آیلتس، آموزش آیلتس و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد میتوانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ – ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵با مشاورین آکادمی آیلتس میکس مطرح نموده و از خدمات مشاوره رایگان آموزشگاه بهره مند شوند.