آموزش خصوصی آیلتس و زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و آیلتس در مشهد

در آموزش خصوصی آیلتس و زبان انگلیسی چه هدفی را دنبال می‌کنیم؟

باعث افتخار ماست که در شهرهای تهران و مشهد مقدس آموزش خصوصی آیلتس تضمینی را برای دانشجویان عزیزمان فراهم کرده‌ایم. تدریس خصوصی آیلتس و زبان انگلیسی با استانداردهای روز دنیا و بکارگیری بهترین و بروزترین اساتید ایران که در قالب کلاس‌های فشرده، نیمه فشرده و توربو پلاس می‌باشد، در مدت زمان کوتاهی شما را به بالاترین سطح ممکن در زبان انگلیسی خواهد رساند.

برای دوره زبان انگلیسی و تدریس خصوصی Ielts در مشهد، ما بنا به شرایط مختلفی از جمله رده سنی، شغل و هدف از تحصیل، جزواتی را بکار خواهیم گرفت که روند آموزش زبان انگلیسی را تسریع بخشیده و تعداد بخش‌های آموزش خصوصی آیلتس را به ۳۰ جلسه کاهش می‌دهد.

در کلاس‌های آموزش خصوصی Ielts در مشهد، هیچ گونه کتابی تدریس نمی‌شود، تنها جزوات اختصاصی موسسه که چکیده‌ای از برترین و به روزترین کتاب‌های زبان انگلیسی هستند، آموزش داده می‌شوند. این جزوات حاصل سال‌ها تجربه تیم علمی موسسه به رهبری مهندس مردان می‌باشد. استفاده از جزوات اختصاصی، به شما کمک می‌کند تا به جای خواندن چندین کتاب، تنها یک جزوه چکیده و کوتاه را مطالعه کنید.

تصویر استاد مردان

سیستم آموزشی اختصاصی ویژه هر زبان آموز

سیستم آموزشی اختصاصی ویژه هر زبان آموز

آکادمی آیلتس میکس کلاس‌های آموزش آیلتس تضمینی در مشهد را با روشی خاص و منحصر به فرد برای هر زبان آموز برگزار می‌کند.
تنها زمانی اثربخشی آموزش خصوصی زبان انگلیسی قابل مشاهده و تشخیص است که نیازهای آموزشی زبان آموزان به روشنی تشخیص داده شده و برنامه مناسبی برای برطرف کردن این نیازها طراحی شود؛ سپس این برنامه آموزشی مطابق با برنامه زبان آموزان و اساتید این مجموعه به درستی پیش رود تا بهترین بازدهی را داشته باشد. از این رو برگزاری جلسات مشاوره و صحبت حضوری با علاقمندان به شرکت در کلاس‌های آموزش آیلتس قبل از شروع تدریس خصوصی زبان انگلیسی باعث می‌شود تا پس از بررسی دقیق نقاط ضعف و قوت فراگیران، سیستم آموزشی اختصاصی ویژه آن‌ها با توجه به توانمندی‌های ایشان پیشنهاد گردد.
این سیستم آموزشی مانند داروی یک بیمار است؛ همانقدر شخصی و همانقدر تاثیرگذار. طی برنامه ریزی‌های انجام شده برای فراگیران، این برنامه توسط اساتید پیگیری شده و برای هر فرد آموزشی مخصوص خودش در نظر گرفته می‌شود، به طوری که فرآیند یادگیری به سرعت رخ داده و پیدا شدن نقاط ضعف تسریع می‌شود.

Previous slide
Next slide

تدریس خصوصی آنلاین و حضوری آیلتس در مشهد

شما می‌توانید از هر کجای ایران با استفاده از پلتفرم‌های آنلاین، در کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین آیلتس شرکت کنید. 

همچنین آن دسته از علاقمندان به فراگیری مباحث آیلتس و زبان انگلیسی ساکن در مشهد که تمایل به شرکت در کلاس‌های حضوری مجموعه را دارند نیز می‌توانند از طریق تماس با شماره تلفن‌های زیر جهت هماهنگی و شرکت در کلاس‌ها اقدام نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن‌های ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ – ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ تماس حاصل نمایید.

مزایای شرکت در کلاس خصوصی آیلتس و زبان انگلیسی مشهد

Previous slide
Next slide

به طور معمول در دوره‌های عمومی آموزش زبان به علت جمعیت زیاد زبان آموزان و نرسیدن وقت کافی به هر زبان آموز برای صحبت کردن و همچنین نداشتن وقت لازم برای تصحیح کردن اشکالات زبان آموزان توسط اساتید، سرعت آموزش دوره‌های عمومی کاهش می‌یابد، به این ترتیب بازدهی کافی را نداشته و فراگیران پس از چند دوره حضور در کلاس‌های عمومی قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی و درک فیلم‌های انگلیسی نخواهند بود. اما در کلاس‌های آیلتس و آموزش زبان خصوصی در مشهد دقیقا برعکس این موضوع اتفاق می‌افتد؛ یعنی به علت جمعیت کم (۱ الی ۲ نفر) وقت کافی برای صحبت کردن زبان آموز و تصحیح کردن اشکالات آن توسط استاد وجود دارد که همین امر موجب افزایش سرعت و کیفیت تدریس دوره‌های خصوصی تدریس Ielts و زبان انگلیسی تضمینی می‌شود.

مدرس دوره تدریس خصوصی آیلتس و زبان انگلیسی، استاد محمد جواد مردان است که تدریس مباحث این دوره با استفاده از جزوات اختصاصی ایشان صورت می‌گیرد.

با ما در آیلتس میکس استاندارد قدم بردارید!

جلسات مشاوره و تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی

جهت ارزیابی دقیق فراگیران به منظور کارایی و اثربخشی بهتر در کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی و آموزش آیلتس در مشهد، جلسات مشاوره رایگان توسط مشاورین مجرب آکادمی آیلتس میکس برگزار می‌گردد تا فراگیران بهترین بازدهی را طی دوره‌های آموزشی این موسسه داشته باشند. برای تعیین سطح رایگان کلیک کنید.
مکالمه آنگلیسی آموزش
در صورت تمایل می‌توانید در سایر دوره‌های آموزش ویدیویی مجموعه نیز شرکت کنید
برخی دوره‌های آموزشی آیلتس و زبان انگلیسی